wrz 242010
 

1. Najpierw parę cytatów ze strony mzk opole:

(…) Napotykamy na różne niezależne od nas przeszkody, jak choćby remonty dróg i korki w godzinach szczytu, jednak staramy się sprostać Państwa oczekiwaniom”. (…)

Dynamika gospodarczo-ekonomiczna otoczenia, w jakim obok innych podmiotów gospodarczych funkcjonuje Miejski Zakład Komunikacyjny Sp. z o.o. w Opolu, determinuje Spółkę do podejmowania działań ukierunkowanych na rozwój oraz innowację.
Jest to czas przemian, samodoskonalenia się i przede wszystkim wychodzenia naprzeciw zmieniającym się potrzebom Klienta.

Misją Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego Sp. z o.o. w Opolu jest zapewnienie usługi komunikacji miejskiej łączącej w sobie trzy składowe: jakość, bezpieczeństwo, ekologię transportu” http://mzk.opole.pl/uslugi.html

2. Jakieś 2 miesiące temu Ratuszowi zorganizowali spotkanie nt. poprawy sytuacji komunikacyjnej w mieście. Jednym ze sposobów miało być wzmocnienie komunikacji publicznej. Komunikacja publiczna już poczuła się widać wzmocniona. Ponadto komunikacja publiczna uznała, że nie musi przestrzegać kodeksu drogowego, bo komunikacja ma misję („jakość, bezpieczeństwo i ekologia transportu”). Oni naprawdę starają się sprostać, a „jakość, bezpieczeństwo i ekologia transportu” powinno widnieć na wszystkich miejskich autobusach zamiast przerażających haseł o trzeźwości kierowców.

3. Dowód na zdjęciach ;)

Miejsce akcji: skrzyżowanie Horoszkiewicza i Sosnkowskiego, godzina ok. 17.20, 27 sierpnia 2010

4. Nie ma wiat przystankowych i ławek w mieście? A właśnie że są, przy ul. Luboszyckiej 19, zaraz koło siedziby MZK Opole, niestety technicznie słabe;(

OK. Wiemy, że parę przystanków wróciło po drobnym remoncie… to dlatego nie było uroczystego otwarcia z przecięciem wstęgi. :-)

No i najładniejszy jest ten na pętli na Pużaka. Miodzio. Fajne Kolorki. Pasażerowie sami malowali czekając na autobus? ;-)

  One Response to “MZK OPOLE: ZAWSZE PO DRODZE, CZASEM PO TRAWIE”

  1. Jak możecie dajcie foto z petli. My z rynku rzadko tam bywamy