Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Życie po wypadku – czyli jak wesprzeć swoje dziecko?

Offline Morświn25v
Member

Liczba postów: 93
Reputacja: 0

Witajcie, nasz syn miał ostatnio przykry wypadek. Niestety, będzie miał długotrwałą rehabilitację i niewiadomo, czy kiedykolwiek stanie na nogi w pełni sprawy. Teraz dostał jakieś marne kule ze szpitala, dodatkowo na wypożyczenie, więc niebawem trzeba bedzie je zwrócić. Dlatego też do Was pytanie – gdzie dostanę różnego tpu sprzęty medyczne które teraz mogą mi się przydać?
01-12-2017 07:11 AM
Odpowiedz cytując ten post
Offline OleOlekv
Member

Liczba postów: 109

Kule dostaniesz na pewno pod tym linkiem - abamedica24.pl/48-laski-kule, ale nie wiem, czy nie lepszy byłby na przykład jakiś balkonik, czy łazik? Nie wiem, w jakim stopniu ma uszkodzone nogi, ale być może warto by było pomyśleć nad wózkiem? I pytanie, czy syn, oprócz urazu układu kostnego miał też jakieś rany, które wymagają zmian opatrunku?
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-07-2017 09:19 PM przez platinum.)
01-12-2017 09:39 AM
Offline Morświn25v
Member

Miał złamanie otwarte, generalnie rana już się ładnie goi, ale fakt, że lekarz tam kazał zmieniać opatrunki z jakąs maścią, zcy jak to nazwać. A co?
01-12-2017 10:22 AM
Offline OleOlekv
Member

Bo w takim wypadku niezbędne będą odpowiednie gazy i kompesy. Zobacz sobie pod ten link - abamedica24.pl/42-kompresy-. Tam masz różnej wielkości gazy i gaziki. Generalnie to są produkty, które według mnie powinny się znajdować w każdej domowej apteczce, a już na pewno potrzebne są wtedy, kiedy ma się taką sytuację, jak Ty.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-07-2017 09:19 PM przez platinum.)
01-12-2017 11:25 AM
Offline Morświn25v
Member

A to na pewno, dzięki wielkie.
01-12-2017 02:21 PM
Offline modeleczkav
Member

Liczba postów: 69

Ja mam panowie za to pytanie z innej beczki. Mój maluch często horuje i ma straszny katar. Wiecie może, co i gdzie można kupić, żeby mu trochę ulzyć? Wiem, że trochę tak z beczki wyskoczyłam, ale widze, że tu mowicie o jakimś sklepie medycznym, to może kolega bardziej zorientowany.
01-12-2017 03:49 PM
Offline OleOlekv
Member

Zorientowany i to neźle Smile Na pewno zainteresuje Cię inhalator dla dzieci Cena – ABA MEDICA S.A. ma taki sprzęt na pewno i tam, głowę daję, będzie bardzo atrakcyjna. Więc będziesz mogła się zaopatrzeć w odpowiedni sprzęt dla dzieciaka. A może młody ma po prostu alergię? Wtedy też poleciłbym, żebyś stosowała delikatne dla niego kosmetyki, jak na przykład te abamedica24.pl/110-bialy-jelen od firmy Biały Jeleń, bo są hipoalergiczne.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 12-07-2017 09:20 PM przez platinum.)
01-12-2017 04:38 PM
Offline szalona20v
Member

Liczba postów: 55

Kurczę, dobry ten sklep. Był mi potrzebny ciśnieniomierz naramienny – ABA MEDICA S.A. widzę, że ma je w atrakcyjnych cenach i to dobrych firm. Jak to czasem ślepym trafem się trafi gdzieś na dobry temat Smile
01-12-2017 05:13 PM

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości