Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Bransoletka na rocznicę

Offline mortalwombatv
Junior Member

**
Liczba postów: 40
Reputacja: 0
Bransoletka na rocznicę

Witam wszystkich! Chciałbym kupić swojej dziewczynie jakąś bransoletkę srebrną z naszą rocznicę chodzenia Wink w sumie takim ma zamiar od dłuższego czasu? Co w ogóle myślicie o tym? Jestem bardzo ciekaw czy w ogóle tego typu prezenty są na miejscu na rocznicę, a może postawić na coś innego? Czekam na opinię i pozdrawiam!
01-23-2017 03:02 PM
Odpowiedz cytując ten post
Offline modeleczkav
Member

Liczba postów: 74
Bransoletka na rocznicę

Jak najbardziej taka bransoletka to super pomysł Wink my co prawda na rocznicę ustaliliśmy, że nie dajemy sobie prezentów tylko spędzamy czas we dwoje, ale wiadomo, że to zawsze różnie bywa Wink
01-23-2017 05:38 PM
Offline derekv
Junior Member

**
Liczba postów: 45
Bransoletka na rocznicę

Ostatnio znalazłem stronkę z super biżuterią i kupiłem śliczną bransoletkę dla swojej dziewczyny z tej stronki: http://www.jademi.pl/60-bransoletki-srebrne i mogę tylko powiedzieć, że jest zachwycona i była wręcz wruzszona jaki gest to był z mojej strony Wink także fajny pomysł z bransoletką, a jak nie to możesz wybrać z tej vstronki jakąś inną biżuterię i też się na pewno ucieszy
01-23-2017 05:54 PM
Offline najlepszav
Member

Liczba postów: 68
Bransoletka na rocznicę

Biżuteria, czy jakiś fajny zegarek.. takie prezenty ja lubię np. dostawać Wink ale to w sumie powinieneś Ty sam ją już najlepiej znać i wiedzieć co lubi. Myślę że bransoletka to jak najbardziej fajny pomysł i ja bym się ucieszyła z takiego prezentu jak najbardziej Big Grin szczególnie jakby została wręczona na jakieś kolacji albo ogólnie w jakieś miłej atmosferze Wink
01-23-2017 07:48 PM

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości