Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ciekawy wieszak

Offline profesjonalistka996v
Junior Member

**
Liczba postów: 30
Reputacja: 0
Ciekawy wieszak

Hej, zastanawiam się nad dodaniem jakiegoś fajnego akcentu do mojego pokoju, mam na oku fajne wieszaki metalowe, ale cena trochę mnie przerasta. Czy moglibyście mi polecić jakieś strony z wyrobami z metalu, najlepiej które już sprawdziliście to znaczy kupowaliście tam coś. Nie chciałabym też czekać wieczności na taki wieszak, więc nie muszą to być strony gdzie zamówienie jest robione na bieżąco jak handmade.
01-11-2016 05:37 PM
Odpowiedz cytując ten post
Offline zagadkaONv
Member

Liczba postów: 71
Ciekawy wieszak

Też dołączam się do pytania, potrzebuję wieszaków metalowych i to w sporych ilościach, do biura. Muszą być mocne i najlepiej niezniszczalne Wink Ostatnie mi się powyginały dość szybko, ale to pewnie dlatego, że cena była taka a nie inna, tym razem zainwestuje w coś porządnego...
01-11-2016 08:35 PM
Offline AloszaNiemcowv
Member

Liczba postów: 71
Ciekawy wieszak

Ja miesiąc temu zamawiałem ze strony Alabre, tutaj macie linka alabre.pl/wieszaki-do-przedpokoju mam kilka wieszakow stojących od nich i nie mogę złego słowa powiedzieć. Wiem, że to krótki okres czasu Wink może ktos inny się wypowie. Ja w kazdym razie zaskoczyłem się, bo wysyłka była bardzo szybko, no i jeden wieszak musiałem wymienić, niestety żona źle wymierzyła (absolutnie nie zwalam winy na nią, kazdemu może się zdarzyć pomyłka Tongue) i też nie było z tym problemu, zmieniliśmy rozmiar.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 10-05-2016 06:34 PM przez platinum.)
01-11-2016 09:45 PM
Offline AnielaZubrzyckav
Junior Member

**
Liczba postów: 35
Ciekawy wieszak

Na tej stronie nigdy nie byłam, ale ceny wydają się sensowne. Mają też różne ciekawe propozycje, nie tylko takie wieszaczki, na które nie zwraca się uwagi Wink Ja kupowałam wieszaki w markecie, bodajże w Kastoramie, też jestem zadowolona, ale szału nie ma. Nie były mi też jakieś konkretne potrzebne, po prostu nie mieliśmy gdzie kurtek wieszać, a wiecznie szafę otwierać którą akurat mam lustrzaną, zawsze obpalcowana, doprowadzało mnie to już do szaleństwa.
01-11-2016 10:57 PM
Offline profesjonalistka996v
Junior Member

**
Liczba postów: 30
Ciekawy wieszak

Dzięki wielkie, myślałam, że kupię sobie wieszak ścienny ale spodobały mi się takie stojące. Pokój na szczęście nie jest aż taki mały, więc może się uda tam taki wieszaczek wcisnąć, nie wiem jak to będzie z funkcjonalnościa, ale w razie czego oddam go mamie Tongue
01-12-2016 12:55 AM

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości