Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Co jest lepsze – kubek reklamowy czy długopis z logo?

Offline zagadkaONv
Member

Liczba postów: 61
Reputacja: 0

Zastanawiam się nad zakupem gadżetów reklamowych z logo. I co będzie lepsze czy kubek, czy długopis z logo. Jak myślicie?
07-22-2016 10:51 AM
Odpowiedz cytując ten post
Offline AloszaNiemcowv
Member

Liczba postów: 70

Nie ma tu jednoznacznych odpowiedzi, bo wszystko zależy od ludzi, których obsługujesz. Wg mnie popatrz jacy sa twoi klienci i dopiero wtedy cokolwiek kupuj. Dla wielu kubek reklamowy być może nie będzie pierwszym, który dostaną, i właśnie dlatego znajdż firmę, która zna się na tym. Dobzzy specjaliści stworzą Ci nadruk, który nie będzie się narzuać, ale też i będzie zwracać uwagę, a to jest najważniejsze.
07-22-2016 11:45 AM
Offline zlotowlosav
Junior Member

**
Liczba postów: 37

Nie uzyskasz tu odpowiedzi na swoje pytanie. Bo każdy jest inny. Mój brat korzystał z bonnum.pl i był zadowolony. Mają tam nie tylko kubki reklamowe ale także akcesoria do tabletów czy lapka. Gadżet nie musi kosztować ciebie dużo, ale musi być przemyślnay, to na pewno. Jak kupisz byle czego byle dużo, to może źle się to skończyc. Będzie marny efekt i nic na tym nie zyskasz. I wtedy kasa w bloto, dlatego przede wszystkim dobrze poznaj swoich klientów.
07-22-2016 01:11 PM
Offline najlepszav
Member

Liczba postów: 67

Jest duzo gadżetów reklamowych z logo do wyboru, ale musisz dobrać je tak, aby mogły ci służyć, a niebyły dziełem przypadku. Bo przecież o to tu nie chodzi. Dla mnie kluczowa jest jakość – nie może to być bubel, a po prostu wysokiej jakości gadżety reklamowe. Dla mnie nie robi dużej różnicy czy to będzie kubek czy długopis. Ale może dla niektórych tak.
07-22-2016 04:09 PM

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości