Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Co myślicie o traktorkach do trawy?

Offline Morświn25v
Member

Liczba postów: 106
Reputacja: 0

Cześć! Chciałbym Was zapytać, co myślicie o kosiarkach typu traktorek do koszenia trawy? Czy są to urządzenia, które chętnie użytkujecie?
08-29-2016 03:02 PM
Odpowiedz cytując ten post
Offline zagadkaONv
Member

Liczba postów: 69

ja nie mam traktorka i nie potrzebuję. mam spory ogród, ale chyba traktorkiem nie dałbym rady wykosić wszystkich miejsc miedzy drzewami i krzewami, których jest dość dużo na terenie ogrodu. poza tym nie miałbym gdzie takiej dużej kosiary trzymać, a spalinowa kosiarka bez problemu mieści się w garażu obok nażędzi ogrodniczych.
08-29-2016 03:44 PM
Offline derekv
Junior Member

**
Liczba postów: 44

No skoro masz ogród pełen drzew i krzewów, to nic dziwnego, ze nie potrzebujesz traktorka. Ja mam spory teren wokół domu, na którym nie ma zbyt wielu drzew ani innych roslin. Uważam, że wizytówką mojej posiadłości jest elegancko przystrzyżony trawnik, który udało mi się uzyskać dzięki regularnemu koszeniu go przy pomocy traktorka.
08-29-2016 04:21 PM
Offline Morświn25v
Member

Liczba postów: 106

Aha, a czy Twoja kosiarka traktorek jest wygodnym urządzeniem? Czy łatwo się nią manewruje? I czy zdarzyło ci się kiedyś, że musiałeś ja naprawiać? Tak dopytuję, bo traktorek to niemały wydatek i chciałbym mieć pewność, ze jest to rzecz warta swojej ceny.
08-29-2016 06:11 PM
Offline derekv
Junior Member

**
Liczba postów: 44

No zgadza się – nie jest to mały wydatek. Ale myślę, że jest wart swojej ceny. Ja mam swój traktorek już od pięciu lat i do tej pory nigdy nie musiałem go reperować. Jest zdecydowanie bardzo wygodny w użytkowaniu – gdy siedzisz na nim, to praktycznie odpoczywasz, musisz tylko odpowiednio nim kierować, żeby omijac różne przeszkody. A z manewrowaniem moim traktorkiem nie mam żadnych problemów, gdyż jest to model stosunkowo nieduży oraz lekki w manewrowaniu.
08-29-2016 06:34 PM

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości