Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Co polecacie na odświeżenie pokoju?

Offline profesjonalistka996v
Junior Member

**
Liczba postów: 30
Reputacja: 0

Mam małe mieszkanie, w centrum, ale jednak w sumie nieduże. I chciałabym, aby ono nabralo jakiegoś ciekawego wyglądu. I chcę trochę pozmieniać co nieco. Myślałam o jakichś mocnych kolorach albo jakichś meblach bardziej nowoczesnych. Co polecacie na odświeżenie pokoju? Jakieś pomysły?
08-26-2016 02:59 PM
Odpowiedz cytując ten post
Offline CUDziewczyna00v
Junior Member

**
Liczba postów: 26

tak naprawde wszystko zalezy od tego co masz teraz w mieszkaniu i jak to wyglada. Bo na pewno jak wybierzesz ładne meble systemowe pokojowe to zmieni pokój. Bo możesz mieć zestaw , który nie tylko dobrze się prezentuje ale tez jest praktyczny. A wg mnie praktyczność to wazna cecha mebli. To meble dla ludzi a nie my dla nich Tongue Ale z drugiej strony jak byś kupiła komodę nowoczesną do salonu to też nie byłoby źle. Bo i tak komoda jest jednym z pojemniejszych mebli. A poza tym jak ładnie byś ją dopasowała do reszty, to by mogł być ciekawy efekt.
08-26-2016 04:24 PM
Offline zlotowlosav
Junior Member

**
Liczba postów: 43

Ja kiedyś zmieniłam moje białe ściany na ciemny fiolet i szarości. Generalnie super, ale dużo światła potrzeba w domu, jak się tak eksperymentuje ze światłem. No i na pewno ja bym postawiła na dobre łóżko sypialniane bo wygoda jest podstawa. Dobry materac jest koniecznością a jak wybierzesz jakiś ładny wzór to jeszcze ozdobisz pokoj w sumie Wink
08-26-2016 04:47 PM

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości