Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Co sądzicie o odzieży sportowej marki Brubeck?

Offline GefreiterKaniav
Member

Liczba postów: 56
Reputacja: 0

Witam. Poszukuję niezaleznych opinii o odzieży sportowej marki Brubeck. Czy produkty firmowane tą marką dobrze się spisują podczas uprawiania sportu i czy warto prowadzic ich sprzedaż?
10-12-2017 07:42 AM
Odpowiedz cytując ten post
Offline profesjonalistka996v
Junior Member

**
Liczba postów: 30

Jak dla mnie odzież i bielizna termiczna marki Brubeck to numer jeden na rynku. Bluzki i spodnie od tego producenta wyróżniają się dobrymi właściwościami termoregulacyjnymi oraz antybakteryjnymi. Produkty tej marki są dostępne dla klientów hurtowych na stronie http://www.hurtowniatomix.pl/11/bielizna+brubeck, gdzie ich cena jest bardzo atrakcyjna.
10-12-2017 10:02 AM
Offline mroznyv
Junior Member

**
Liczba postów: 33

Ja również bardzo dobrze oceniam odzież termoaktywną tej marki. Jak dotąd zamawiałem ją w innych sklepach niż ta internetowa hurtownia, do ktorej link podesłałaś, ale wydaje mi się, że ze względu na konkurencyjne ceny warto zamawiać ją właśnie tam.
10-12-2017 12:05 PM
Offline zlotowlosav
Junior Member

**
Liczba postów: 43

Polecam współpracę z tą internetową hurtownią. W jej ofercie oprócz odziezy termoaktywnej można znaleźć m.in. szeroki wybór bielizny. Jak dla mnie najlepsza jest bielizna Lama, ktorej kolekcja znajduje się pod linkiem http://www.hurtowniatomix.pl/103/bielizna+lama. Są tam ciekawe modele dla kobiet i mężczyzn.
10-12-2017 02:55 PM
Offline GefreiterKaniav
Member

Liczba postów: 56

Dziękuję za odpowiedzi. Zdecyduję się więc na zamawianie odzieży termoaktywnej, a także bielizny męskiej w tej internetowej hurtowni. A czy oprócz bielizny osobistej i termoaktywnej można znaleźć tam jeszcze coś ciekawego?
10-12-2017 05:43 PM
Offline zlotowlosav
Junior Member

**
Liczba postów: 43

Tak, oferta hurtowni Tomix jest całkiem szeroka. Oprócz bielizny osobistej i termicznej można tam znaleźć markowe rajstopy, leginsy, skarpety oraz piżamy. W hurtowni Tomix znajduje się również całkiem sporo produktów dla dzieci, a są to przede wszystkim rajstopy i skarpetki dziecięce oraz biustonosze dla nastolatek.
10-12-2017 06:03 PM

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości