Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Czy łatwo założyć swoją działalność?

Offline ChomikGrozyv
Junior Member

**
Liczba postów: 41
Reputacja: 0

Cześć. Mam nadzieję, że moje pytanie nie okaże się głupie, jednak zastanawiam się, czy ktoś z was prowadzi własną działalność? Konkretnie chodzi mi o sklep. Od dawna zastanawiam się nad założeniem własnego sklepu z obuwiem i może dodatkowo męską bielizną. Chciałbym połączyć to z praca na etacie i dlatego pytam, jakie macie w tym doświadczenie? Jest to możliwe? Gdzie można kupić tez takie produkty hurtowo?
11-24-2016 12:16 PM
Odpowiedz cytując ten post
Offline mortalwombatv
Junior Member

**
Liczba postów: 31

Z własnego doświadczenia mogę Ci powiedzieć, że da radę pogodzić pracę z prowadzeniem sklepu. Jest tylko jeden warunek – musisz mieć zaufaną osobę, która pomoże Ci w prowadzeniu go. Jeśli masz kogoś, kto zajmie się zamówieniami i będzie na miejscu to spokojnie. Jeśli chodzi o hurtownię obuwia to ja śmiało Ci polecam Wolka24, bo ja tam zawsze znajdę coś dla siebie.
11-24-2016 02:54 PM
Offline zlotowlosav
Junior Member

**
Liczba postów: 40

Zgadzam się z kolegą! Ja do swojego sklepu też kupuję z tej właśnie hurtowni. Możesz sobie zobaczyć na stronie internetowej: http://wolka24.com/obuwie/obuwie-damskie - tu akurat wysłałam Ci ofertę damskich butów, bo moim zdaniem warto mieć w asortymencie zarówno damskie i męskie. Tutaj masz duży wybór, więc na pewno znajdziesz coś, co Ci się spodoba. Ale jeśli nie chcesz się tym zajmować, to tak jak kolega pisał przekaż to osobie, która się na tym zna, a Ty będziesz wtedy jedynie zarządzał i sprawdzał faktury.
11-24-2016 03:26 PM
Offline platynowav
Member

Liczba postów: 52

Moim zdaniem to najlepsza hurtownia bielizny męskiej, wiem bo sama korzystam i ani razu się nie zawiodłam. Zawsze najpierw oglądam ofertę i wybieram to, co mi się podoba, a potem zamawiam. Dlatego taka opcja online jest dla mnie najlepsza.
11-24-2016 06:10 PM
Offline ChomikGrozyv
Junior Member

**
Liczba postów: 41

Dzięki za wszystkie informacje. Bardzo mi pomogliście i wiele zrozumiałem, bo przynajmniej wiem na, co zwrócić uwagę. I co najważniejsze to, że tak jak myślałem nie musze siedzieć sam w sklepie, tylko mogę kogoś zatrudnić. Myślałem o jakiejś kobicie, żeby też ona wybierała ciuchy do sklepu.
11-24-2016 08:50 PM

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości