Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Czy czyszczenie tapicerki w Warszawie tanio jest możliwe?

Offline Morświn25v
Member

Liczba postów: 106
Reputacja: 0

Witam wszystkim. Wiem, że przeciętnej osobie nie robi różnicy, czy zapłaci za wyczyszczenie tapicerki meblowej 100, 200, czy 300 złotych, ale ja od niedawna otworzyłem swój biznes, który polega na skupowaniu zniszczonych mebli, odrestaurowywaniu i ponownej sprzedaży. Idzie nieźle, ale uważam, że znacznie przepłacam na czyszczeniu. Przydałby mi się kontakt do firmy, która robi to szybko, sprawnie i co najważniejsze tanio. Może być to ktokolwiek, kto może dojechać do mojego biura w zachodniej części Warszawy, bo ja z kanapami niektórymi mam problem z transportem.
04-07-2017 11:54 AM
Odpowiedz cytując ten post
Offline modeleczkav
Member

Liczba postów: 74

Jejku, ale pustka w głowie! Jakiś czas temu zamówiłam pranie całego wypoczynku i na bank płaciłam niewiele, ale teraz mi nazwa wyleciała z głowy. Spróbuję się skontaktować z koleżanką, która mi ich poleciła. Jeśli się dowiem, kto to był, to jeszcze się tutaj odezwę.
04-07-2017 12:56 PM
Offline Morświn25v
Member

Liczba postów: 106

Super, dziękuję za chęci! Jakby ktoś w międzyczasie też mógł z doświadczenia polecić, to się nie krępujcie
04-07-2017 02:23 PM
Offline OleOlekv
Member

Liczba postów: 119

Tak na marginesie to dobry biznes, też kiedyś przerabiałem meble, ale to hobbistycznie. Niestety nikogo nie mogę doradzić, bo to wszystko moja żona zawsze jakoś doszorowała, nigdy nie było potrzeby
04-07-2017 03:10 PM
Offline modeleczkav
Member

Liczba postów: 74

Mam ich! Koleżanka wreszcie odebrała telefon… Na stronie http://taniepranie.waw.pl/ możesz sobie doczytać wszystko. Nawet nazwa mówi wprost, że jak chcesz zamówić czyszczenie tapicerki w Warszawie tanio to najlepiej właśnie tam Big Grin A co do dojazdu, bo wcześniej nie wspomniałam, to mają i opcję prania w swojej pralni i w domu klienta, także na pewno mogą dojechać na terenie Warszawy
04-07-2017 05:18 PM

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości