Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Czy firma ubezpieczeniowa ma prawo narzucić mi wypożyczalnię?

Offline Morświn25v
Member

Liczba postów: 106
Reputacja: 0

Hej słuchajcie, tak się stało, że muszę skorzystać z auta zastępczego, myślałem, że nie będzie z tym problemu, ale firma ubezpieczeniowa chce mi narzucić wypożyczalnię i samochód, czy w ogóle mogą to zrobic czy sam mogę wybrać sobie wypożyczalnię?
10-19-2016 12:48 PM
Odpowiedz cytując ten post
Offline OleOlekv
Member

Liczba postów: 119

to pewnie zależy od tego, jak masz skonstruowaną umowę ubezpieczeniową, zazwyczaj jest tak ze to ubezpieczalnie mają podpisane umowy z konkretną wypożyczalnię aut która dostarcza samochody zastępcze na określony czas wiec najlepiej, żeby smochod nie stał
10-19-2016 03:03 PM
Offline zagadkaONv
Member

Liczba postów: 69

To bzdura, ubezpieczyciel nie ma prawa ci nic narzucać, sam sobie możesz wybierać wypożyczalnię samochodową , samochód itd. ważne, żeby był on o podobnym standardzie, jak Twoje auto wejdź na rentkrakow.pl/samochod-zastepczy/, stronę rokomedwnej wypożyczalni, tam masz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania odnośnie auta zastępczego.
10-19-2016 03:24 PM
Offline najlepszav
Member

Liczba postów: 62

O weszłam tu przypadkiem, ale naprawdę wiele ciekawych rzeczy się dowiedziałam. Nigdy nie wiadomo, kiedy taki samochód zastępczy bedzie człowiekowi potrzebny a jak już przyjdzie co do czego to przynajmniej człowiek nie będzie taki zielonyBig Grin pozdrawiam
10-19-2016 04:53 PM

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości