Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Czy możliwy jest wynajem studia fotograficznego w Warszawie?

Offline Morświn25v
Member

Liczba postów: 106
Reputacja: 0

Dzień dobry, ja tutaj z takim nietypowym pytaniem. Chce trochę poeksperymentować ze zdjęciami i potrzebuje teraz profesjonalnego studia, w którym mógłbym porobić zdjęcia. Nie wiem jak się za to zabrać w ogóle. Można takie studio wynająć i popstrykać fotki?
02-14-2017 12:08 PM
Odpowiedz cytując ten post
Offline OleOlekv
Member

Liczba postów: 119

No pewnie, że można. Ja bardzo często wykorzystuje różne studia i wiem, że są lepsze i gorsze, więc trzeba po prostu trafić na takie, które się dobrze sprawdzi. Sa takie z pełnym wyposażeniem, z cykloramą, a są też takie, w których nie ma nic i trzeba wszystko samemu załatwiać
02-14-2017 01:38 PM
Offline Morświn25v
Member

To ja bym jednak wolał takie, w którym się cały sprzęt znajduje od razu, bo jednak nie mam swojego sprzętu i trudno by mi było jakoś sobie z tym poradzić, żeby wszystko jeszcze załatwiać od zera
02-14-2017 02:35 PM
Offline OleOlekv
Member

Liczba postów: 119

No to w takim razie mogę Ci polecić https://bakarum.pl/ bo tutaj znajdziesz profesjonalnie przygotowaną przestrzeń i do tego w środku są lampy, statywy, wszystko czego trzeba. Gdybyś potrzebował to nawet jest garderoba i wizażownia z możliwością opłacenia dodatkowo wizażystki, więc możesz naprawdę super zdjęcia porobić
02-14-2017 05:06 PM
Offline Morświn25v
Member

Czegoś takiego właśnie szukałem. Dzięki. Super, to jest niezwykła okazja, żeby coś takiego móc sobie załatwić i porobić zdjęcia w świetnych i profesjonalnych warunkach. Dzięki serdeczne, spieszę rezerwować termin
02-14-2017 07:16 PM

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości