Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Czy warto wybrać noclegi w Kudowie Zdroju?

Offline modeleczkav
Member

Liczba postów: 75
Reputacja: 0

Zabieram moją córkę i dwie siostrzenice do Kotliny Kłockiej. Chcę im pokazać największe skarby tego pięknego regionu, bo sama uwielbiałam tam jeździć w czasie studiów a żadna z dziewczynek jeszcze nie była. Ponieważ dawno nie miałam okazji tam dłużej przebywać nie bardzo wiem gdzie obecnie warto się zatrzymać, więc wolałam spytać o opinie. Jakie miejsce na noclegi jest najlepsze? Chcemy w jednej miejscowości spać i samochodem sobie dojeżdżać każdego dnia do innej atrakcji turystycznej. Może Kudowa Zdrój? Co myślicie?
12-21-2016 07:57 AM
Odpowiedz cytując ten post
Offline Morświn25v
Member

Liczba postów: 106

Kudowa Zdrój ma bogatą bazę noclegową i leży w strategicznie dobrym miejscu, więc też bym chyba tak wybrał.
12-21-2016 10:10 AM
Offline szalona20v
Member

Liczba postów: 60

Jak dla mnie klimat Kudowy jest słaby w porównaniu z resztą regionu, ale to chyba kwestia gustu…
12-21-2016 12:24 PM
Offline najlepszav
Member

Liczba postów: 69

A ja zupełnie na odwrót właśnie tam mi się najbardziej podoba ze wszystkich miasteczek Dolnego Śląska! Niby jest malutka a jednak wszystko tam jest czego potrzeba do szczęścia mieszczuchowi takiemu jak ja Wink Poza tym mój mąż raczej nie jest fanatykiem górskich wędrówek więc jak jesteśmy w Kudowie to zawsze można po prostu iść do uzdrowiska się zrelaksować
12-21-2016 03:12 PM
Offline platynowav
Member

Liczba postów: 56

Jak dla mnie jest jeden największy plus Kudowy Zdrój noclegi można tam znaleźć dosłownie o każdej porze roku. W innych miasteczkach może być gorzej, ale akurat tam jest bardzo rozbudowana i różnorodna baz noclegowa. Polecam sprawdzić sobie chociażby na stronie: http://super-wczasy.pl/noclegi/kudowa-zdroj. Kilka razy korzystałam z tego portalu i nigdy się nie zawiodłam jeszcze
12-21-2016 05:36 PM
Offline OleOlekv
Member

Liczba postów: 119

Podpisuje się pod koleżanką powyżej, w Kudowie zawsze jest gdzie spać. No i wiadomo, wszędzie blisko, także czy chcecie iść na Szczeliniec, czy Błędne Skały, czy do którejś z twierdz albo kopalni to nigdy nie będzie trzeba dużo czasu poświęcać na dojazd w te i spowrotem. Jak dla mnie to jest rozsądny wybór jak najbardziej.
12-21-2016 07:36 PM

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości