Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Czy waszym zdaniem szkolenia miękkie przydadzą się firmie?

Offline mroznyv
Junior Member

**
Liczba postów: 36
Reputacja: 0

Dość dużo można teraz przeczytać o tych wszystkich kompetencjach miękkich, zagadnieniach interpersonalnych i tak dalej. Jest tego sporo. I są też moduły szkoleń i kursów z tego zakresu ponoć warte rozważenia z punktu widzenia przedsiębiorcy. Jako że mam swoją firmę chciałbym dowiedzieć się od was czy takie szkolenie w ogóle się opłaci?
01-30-2017 05:18 AM
Odpowiedz cytując ten post
Offline zlotowlosav
Junior Member

**
Liczba postów: 43

Zależy jak wyglądają Twoi ludzie pod tym względem. Czy umieją łatwo nawiązywać kontakty, czy mają prawidłowe reakcje społeczne związane z aktywnością biznesową? To jest najważniejsze. Jak widzisz że jest z tym słabo to co szkodzi spróbować?
01-30-2017 08:11 AM
Offline platynowav
Member

Liczba postów: 56

Według mnie warto się zdecydować. Dziś szkolenia z kompetencji miękkich dają pracownikowi najszerszy zakres przygotowania bo masz w tym i organizację pracy i autoprezentację i ogólnie zarządzanie. Kompleksowość takich szkoleń jest w nich najlepsza.
01-30-2017 09:05 AM
Offline derekv
Junior Member

**
Liczba postów: 45

Mogę powiedzieć że Perspecta zajmuje się takimi szkoleniami i wychodzi im to bardzo dobrze. Byłem i polecam. I zgadzam się z oceną koleżanki. Takie zajęcia są naprawdę kompleksowe.
01-30-2017 11:07 AM
Offline mortalwombatv
Junior Member

**
Liczba postów: 40

Czytam sobie ofertę właśnie http://perspecta.pl/szkolenia/miekkie/. Szczerze mówiąc to nigdy u mnie w firmie tego nie było. Gdzieś te szkolenia miękkie były całkowicie pomijane a rzeczywiście wynika z opisu że potencjał jest duży. Mam się teraz nad czym zastanawiać.
01-30-2017 01:08 PM
Offline Morświn25v
Member

Liczba postów: 106

Jestem zwolennikiem wszelkich tego typu zajęć ponieważ one zawsze mają jeden główny skutek – wzrost kompetencji załogi. Tu spektrum umiejętności doskonalonych jest na tyle szerokie że relacja treści do ceny wydaje się w tym szkoleniu idealna.
01-30-2017 03:55 PM
Offline szalona20v
Member

Liczba postów: 60

Mieliśmy szkolenie miękkie dwa razy – wartościowy czas. Byłam trochą sceptyczna na początku bo wydawało się to trochę przegadane ale potem weszły konkretne przykłady i już miałam inne zdanie na ten temat.
01-30-2017 04:04 PM
Offline GefreiterKaniav
Member

Liczba postów: 59

Bo zawsze jak czegoś nie znamy to tego nie rozumiemy. Tymczasem wcale nie należy się zamykać na nowe rzeczy a wręcz przeciwnie – szczególnie gdy się prowadzi firmę albo ogólnie chce się mieć sukces zawodowy.
01-30-2017 05:32 PM

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości