Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Dekoracje do tortów – gdzie kupić?

Offline OleOlekv
Member

Liczba postów: 119
Reputacja: 0

Siema! Muszę przygotować tort niespodziankę dla mojej dziewczyny, ale póki co idzie mi jak po grudzie. Mam już prosty przepis, wstepną koncepcję, ale zastanawiam się jeszcze nad dekoracjami. Gdzie mogę kupić jakieś ciekawe jadalne ozdoby?
01-05-2016 06:31 PM
Odpowiedz cytując ten post
Offline profesjonalistka996v
Junior Member

**
Liczba postów: 30

Najlepiej będzie przygotować dekorację samodzielnie. Kup w sklepie lukier plastyczny i spróbuj samodzielnie wykonac jakieś dekoracje. Możesz też wykorzystać jakieś foremki i powycinać jakieś kształty, ktore później wykorzystasz jako dekoracje.
01-05-2016 09:31 PM
Offline AnielaZubrzyckav
Junior Member

**
Liczba postów: 35

Świetny prezent dla ukochanej! Niestety dekorowanie tortów nie jest proste Smile Jeśli nie czujesz się na siłach może rzeczywiście dużo lepiej będzie kupić jakieś gotowe dekoracje, które tylko położysz na gotowym już torcie. Zawsze też możesz obejrzeć w sieci jakieś filmiki, ktore pokazują, jak torty dekorują profesjonaliście.
01-05-2016 10:28 PM
Offline GefreiterKaniav
Member

Liczba postów: 56

Nie ma sensu tracić czas na robienie dekoracji, skoro i tak nie uda się osiągnąć równie dobrego efektu jak profesjonaliście. Skoro chcesz zrobić wrażenie na dziewczynie lepiej nie ryzykuj. Zajrzyj do dobrego sklepu online – np. Słodkiej Pasji i tam kup wszystko, czego możesz potrzebowac.
01-05-2016 11:56 PM
Offline OleOlekv
Member

Liczba postów: 119

Chyba masz racje. Moje zdolności artystyczne nie są zbyt imponujęce, dlatego obawiam się, że mój tort nie wygladałby najlepiej. Kupie gotowe dekoracje i nie będę się zastanawiał jak je zrobić. Dzieki za pomoc w problemie.
01-06-2016 12:41 AM

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości