Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Dentysta a dentysta chirurg

Offline GefreiterKaniav
Member

Liczba postów: 58
Reputacja: 0

Witam. proszę powiedzieć mi czy dentysta i chirurg sie czyms różnia? Czy to sa inne specjalizacje? Chce wiedzieć czy taki stomatolog moze mi normlanie wszystkie zabiegi robic czy tylko ekstrakcje zebów i tak dalej? to dla mnie dosyć istotne bo lubie mieć pewność ze jak ktoś mi grzebie w paszczy to mi krzywdy nie zrobi Smile
04-25-2016 02:18 PM
Odpowiedz cytując ten post
Offline AnielaZubrzyckav
Junior Member

**
Liczba postów: 35

chyba generalnie nie ma różnicy.. mi sie wydaje że mogli mieć inna specjalizacje na studiach ale każdy dentysta potrafi albo powinien potrafić zrobić to wszystko co poprostu do pracy dentysty należy... rpzynajmniej tak mi sie wydaje...
04-25-2016 04:25 PM
Offline mroznyv
Junior Member

**
Liczba postów: 38

To jest to samo. Zwykły stomatolog, tak samo jak i chirurg możę robić podstawowe zabiegi a nawet te z zakresu jaki obejmuje stomatologia estetyczna. to chyba tylko tak sie rozroznia dla zasady a każdy i tak robi i wybielanie, i usuwanie niepotrzebnej plytki nazebnej... taka uczciwość po prostu
04-25-2016 05:04 PM
Offline derekv
Junior Member

**
Liczba postów: 45

kowal też ci zymba wyrwie hyyhyhyy. tylko bedzie troche bolalo chyba ze se golniecie przed malutkiego hyhy jak na wsi
04-25-2016 07:37 PM
Offline zagadkaONv
Member

Liczba postów: 73

Odezwał się mądry powyżej widze. Ja tam żadnego wybielania ne rbię bo mam ładne zeby ale jak potrzebuje ekstrakcje zrobić czyli wyrywanie to ide do dentysty od lat tego samego bo mu ufam. Najważnijsze jest zaufanie tak w życiu, jak i kiedy sie cos z kim robi wspolpracuje i powirza odpowiedzialność za swoje zdrwoei. Dobry fachowiec oczywiscie wzbudza zaufanie
04-25-2016 08:47 PM

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości