Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Dobieranie rolet pod wymiar?

Offline mortalwombatv
Junior Member

**
Liczba postów: 31
Reputacja: 0

Mam takie pytanie, czy istnieje możliwość zakupienia rolety pod konkretne wymiary? Przyglądałem się trochę temu co można znaleźć w sklepach i niestety wszędzie są jakieś standardowe wymiary, które w przypadku moich okien nie bardzo do czegokolwiek pasują. Pytanie więc czy da się w ogóle, może gdzieś w necie, zamawiać rolety pod konkretny wymiar czy nie mam co na to liczyć? Mam stary dom i chyba wszystko trochę nie wymiarowe, okna zresztą były robione na specjalne zamówienie…
07-12-2016 11:14 AM
Odpowiedz cytując ten post
Offline derekv
Junior Member

**
Liczba postów: 42

Jeśli chodzi o roletki to w przypadku kolorowych plisów pod wymiar da się zamawiać w sieci. Oczywiście masz jakieś tam określone ramy, a więc minimalne i maksymalne wymiary, ale z tego co widziałem to widełki są naprawdę duże, więc myślę, że będziesz zadowolony.
07-12-2016 01:04 PM
Offline mortalwombatv
Junior Member

**

ni ukrywam, że o plisowanych właśnie też myślałem. Pytanie tylko czy to jest profesjonalny producent plisów? W sensie z pewnego źródła kupuję?
07-12-2016 02:01 PM
Offline derekv
Junior Member

**
Liczba postów: 42

Producent to nie jest, ale naprawdę sprawdzona firma, która sprzedaje rolety znanej marki, poczytaj sobie na ich stronie, masz tam informacje jakiego producenta konkretnie reprezentują. Co bardzo ciekawe, pomimo dobrych rolet i możliwości dopasowania na wymiar, ceny są naprawdę fajne.
07-12-2016 02:13 PM
Offline najlepszav
Member

Liczba postów: 67

ja tam widziałam kiedyś też w zwykłym sklepie możliwość zrobienia rolet właśnie pod indywidualne potrzeby, chyba słabo szukałeś Tongue
07-12-2016 04:03 PM
Offline mortalwombatv
Junior Member

**

Może i tak, ale na tyle długo, że po prostu mam już dosyć i to co napisał kolega bardzo mi się podoba, chyba tam się jednak zaopatrzę w roletki, nie będę już kombinował.
07-12-2016 06:50 PM

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości