Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Dobre drzwi włoskie godne polecenia.

Offline modeleczkav
Member

Liczba postów: 74
Reputacja: 0

Hej wszystkim forumowiczom.Wink Zastanawiam się właśnie nad wyborem drzwi do swojego domu. Budujemy się koło Poznania i potrzebne jest wszystko od samych podstaw, dzięki czemu mamy ogromny wybór, jeśli chodzi o wystrój. Myślimy i o drzwiach wewnętrznych, i zewnętrznych. Te wejściowe muszą oczywiście być bardzo solidne i antywłamaniowe. A w środku chcielibyśmy zaszaleć i użyć jakichś nieszablonowych rozwiązań, może szkło, albo drzwi przesuwane? Polećcie jakieś fajne pomysły i dobre firmy. Ale się rozpisałam.Big Grin
01-30-2017 11:30 AM
Odpowiedz cytując ten post
Offline szalona20v
Member

Liczba postów: 59

Wiesz co, ja przeglądałam ostatnio katalogi z tej strony internetowej http://drzwiwloskie.pl/drzwi-wloskie/ i złapałam kilka ciekawych inspiracji. Naprawdę drzwi włoskie prezentują się bardzo nowocześnie i interesująco. A do wyboru masz wiele różnych rodzajów. Ja zamówiłam sobie czerwone drzwi przesuwane do pokoju i jeszcze metalowe drzwi wejściowe, po małej konsultacji ze sprzedającymi, bo chciałam wiedzieć jak tam z tłumieniem dźwięku. Jest ok.Wink
01-30-2017 01:47 PM
Offline Morświn25v
Member

Liczba postów: 106

Braliśmy drzwi wejściowe od DOM-BUD Serwis, można je polecić, ciekawy design i co najważniejsze, bardzo dobrze radzą sobie z warunkami atmosferycznymi. Dobry, solidny materiał. Oferta sklepu też jest dosyć szeroka, więc chyba każdy znajdzie coś dla siebie.
01-30-2017 03:43 PM
Offline najlepszav
Member

Liczba postów: 62

Szkło jest fantastyczne. Mam jedne szklane drzwi i wyglądają świetnie, pasują do mojego minimalizmu. Poza tym bardzo ciekawie optycznie powiększają wnętrze. Nie sądziłam, że gra świateł może czynić takie cuda.Wink
01-30-2017 05:08 PM
Offline szalona20v
Member

No, szkło w ogóle ma to do siebie, że dobrze współgra ze światłem i może korzystnie wyglądać w niewielkich pomieszczeniach. Ale właśnie też drzwi przesuwane dają szansę oszczędzenia miejsca, to taka lepsza odmiana tradycyjnych drzwi harmonijkowych. Bardziej współczesna i zgrabna.Smile
01-30-2017 06:55 PM
Offline modeleczkav
Member

Liczba postów: 74

Dziękuję bardzo za wszystkie odpowiedzi!! Na tej stronie mają bardzo fajne katalogi, muszę przemyśleć ich propozycje.Smile
01-30-2017 07:32 PM
Offline szalona20v
Member

Zdecydowanie warto.Wink
01-30-2017 08:15 PM

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości