Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Dobrej jakości buty?

Offline GefreiterKaniav
Member

Liczba postów: 52
Reputacja: 0
Dobrej jakości buty?

Witam wszystkich. Chciałbym sobie zamówić jakieś wysokiej jakości buty.. najlepiej sztyblety. Chciałbym zapytać tutaj na forum, czy może ktoś z Was może mi coś doradzić? Gdzie i co zamówić? Może znacie jakiś fajny asortyment obuwniczy? Jakiś fajny sklep itp.? czekam na jakieś Wasze rekomendacje bo sam tego nie mogę za nic ogarnąć ;/ liczę że ktoś tutaj na forum będzie potrafił mi pomóc Big Grin
01-19-2017 04:39 PM
Odpowiedz cytując ten post
Offline ChomikGrozyv
Junior Member

**
Liczba postów: 41
Dobrej jakości buty?

Ja swoje sztyblety zamówiłem stąd: https://awangardashoes.pl/produkty/meski...ty,2,13916 i powiem Ci, że jestem z nich szalenie zadowolony. Buty są w doskonałej jakości, świetnie się prezentują i nie było do tej pory żadnych problemów z nimi Wink także jak tylko masz sposobność i chęć to zamawiaj z tego sklepu Wink
01-19-2017 06:14 PM
Offline mortalwombatv
Junior Member

**
Liczba postów: 36
Dobrej jakości buty?

No ja też polecam buty z tego sklepu co kolega wyżej. Mają bardzo dobre ceny, szybko dowożą buty no i cóż, wszystko jak najbardziej w porządku z nimi Big Grin mam od nich kilka par butów i wiele osób mi mówiło, że mam bardzo dobry gust i styl Wink
01-19-2017 07:13 PM
Offline platynowav
Member

Liczba postów: 54
Dobrej jakości buty?

Straszną fetyszystką butów jestem i właśnie bardzo często męskich.. hmm ;> powiem Wam szczerze, że te buty które są zaprezentowane przez kolegę wyżej są bardzo fajne.. Big Grin uwielbiam taki krój, jak najbardziej podpisuję się pod pozytywną opinią Big Grin a akurat na butach się bardzo dobrze znam, bo mam w domu kilku braci i często im doradzam co i jak ;P
01-19-2017 09:55 PM

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości