Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Dobry polski sklep medyczny?

Offline modeleczkav
Member

Liczba postów: 69
Reputacja: 0

hej wszystkim, chciałabym podyskutować o dostępności dobrego sprzętu medycznego w Polsce… czy naprawdę się da coś kupić i to nie za jakieś strasznie wysokie ceny? Dużo się mowi jaka to w naszym kraju kiepska sytuacja i że aby się leczyć trzeba mieć zdrowie. No więc jestem ciekawa waszego zdania. Jeśli znacie jakieś sprawdzone sklepy medyczne to też chętnie się dowiem jakie to są.Wink
02-06-2017 10:17 AM
Odpowiedz cytując ten post
Offline zagadkaONv
Member

Liczba postów: 63

moim zdaniem wcale nie jest tak źle, może rzeczywiście trzeba się naszukać zanim się coś znajdzie, ale za to jest na rynku lokalnym kilka naprawdę świetnych firm… no i też uważam, że jest coraz lepiej. Zdecydowanie nie ma co narzekać.
02-06-2017 12:52 PM
Offline szalona20v
Member

Liczba postów: 55

a jakie to są, te świetne firmy, bo również jestem ciekawa? Jeśli mnie pytać to jeszcze zależy od sytuacji, bo jak się szuka jakichś pospolitych produktów to naprawdę nie jest źle. Gorzej ze sprzętem bardzo specjalistycznym, ceny bywają naprawdę zawrotne, a dostępność kiepska…
02-06-2017 02:04 PM
Offline zagadkaONv
Member

Liczba postów: 63

na przykład ta firma http://sklep.rehafund.pl/, na ich stronie internetowej możesz więcej poczytać o ich działalności. Sprzedają, produkują, wypożyczają. Jak dla mnie też ważne, że służą radą i można swobodnie zadawać różne pytania, bo to niestety nie zawsze jest norma. A przy wyborze sprzętu dla chorego liczy się doświadczenie i nie zawsze od razu wiadomo w co warto zainwestować.
02-06-2017 03:27 PM
Offline najlepszav
Member

Liczba postów: 68

Z perspektywy czasu powiem, że teraz dostępność jest naprawdę bardzo dobra. Kiedyś to było źle.Wink Teraz da się wszystko – czasami to kwestia większych pieniędzy, ale mimo wszystko, zawsze się da. A tę firmę, którą podaje kolega wyżej jako przykład, też znam. Dzięki nim w dosyć krótkim czasie wypożyczyłam koncentrator tlenu http://sklep.rehafund.pl/wypozyczalnia-k...orow-tlenu i bardzo jestem za to wdzięczna.Wink
02-06-2017 06:08 PM
Offline modeleczkav
Member

Liczba postów: 69

Przyznam szczerze, że ja jeszcze nie słyszałam o tej firmie, ale jak przeglądam jej stronę internetową to widzę, że mają tam całkiem ciekawe, nowoczesne propozycje… ktos jeszcze próbował tej oferty i może powiedzieć coś na jej temat?
02-06-2017 06:24 PM
Offline AloszaNiemcowv
Member

Liczba postów: 68

my kupowaliśmy ortopedyczną poduszkę dla babci i byliśmy zadowoleni, dosyć dobra cena i świetna jakość. Polecamy
02-06-2017 09:22 PM

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości