Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Dyskretne kamery i lokalizatory

Offline GefreiterKaniav
Member

Liczba postów: 56
Reputacja: 0

Siemka. Dostałem za zadanie zamontować dyskretny system monitoringu i lokalizowania. Monitoring będzie zainstalowany w budynku, a lokalizowane będą samochody, a w zasadzie cała flota pojazdów. Nie miałem jeszcze do czynienia z tego typu urządzeniami, dlatego licze że coś podpowiecie bo zalezy mi na zrobieniu tego zadania. Proszę o wszelkie porady w tym temacie.
01-14-2016 08:09 PM
Odpowiedz cytując ten post
Offline OleOlekv
Member

Liczba postów: 119

Ciekawe zadanie Smile. Słuchaj, montaż lokalizatora gps z gsm nie jest trudny, Najczęściej sprowadza się to do prostego przykręcenia urządzenia w tajemnym miejscu. Nie ma potrzeby wpinania go do instalacji elektrycznej czy coś takiego. Dokładnie przemyśl gdzie chcesz go zamontować, bo to najważniejsze w całym procesie. A jeśli chodzi o urządzenie to jakiekolwiek o dużym zasięgu.
01-14-2016 08:57 PM
Offline Morświn25v
Member

Liczba postów: 106

Jeśli chodzi o dyskretny monitoring to nie ma co się bawić w ukrywanie standardowych kamer, bo i tak każdy je prędzej czy później znajdzie. Najlepiej jest kupić urządzenia codziennego użytku, ewentualnie ich atrapy posiadające w swoim wnętrzu kamery. Ja polecam Ci mojszpieg.pl/kamera-ip-w-czujniku-dymu.html. Jest to profesjonalny sprzęt, który podpinasz do sieci LAN w swojej firmie i działa jak należy.
01-14-2016 10:41 PM
Offline GefreiterKaniav
Member

Liczba postów: 56

Dzięki bardzo za podanie linku i porady. W tym sklepie znalazłem również lokalizator i dokonuję właśnie zamówienia. Poczytałem i popytałem też na innych forach i wybrany przeze mnie sprzęt wydaje się być możliwie najlepszym. Do montażu zobliguję swojego kolegę, który nie jest znany w mojej firmie. Myślę, że będzie ok i wszystko zda swój egzamin bojowy. Jeszcze raz dzięki i ogólnie polecam ten sklep.
01-14-2016 11:14 PM

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości