Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Fachowe i w miarę tanie usługi księgowe we Wrocławiu, z kim warto współpracować?

Offline modeleczkav
Member

Liczba postów: 74
Reputacja: 0
Fachowe i w miarę tanie usługi księgowe we Wrocławiu, z kim warto współpracować?

Szukam dobrej księgowości dla firmy mojego ojca. Do tej pory mieliśmy własny dział księgowości ale niestety trzeba było ograniczyć koszty i stąd decyzja o jego likwidacji. Księgowe nie chciały pracować na umowach zlecenie więc zapadła decyzja o outsourcingu. Teraz mam kogoś znaleźć kto nie zedrze z ojca skóry. Znacie takie biuro? Dziękuję Smile
03-16-2017 10:06 AM
Odpowiedz cytując ten post
Offline Morświn25v
Member

Liczba postów: 103

Myślę, że w mieście takich biur jest bardzo wiele. Generalnie należałoby zrobić research w tym temacie i na podstawie różnych opinii jakie da się znaleźć wybrać jeden podmiot. Ja trochę nie jestem w temacie więc niestety konkretnie Ci nie doradzę.
03-16-2017 11:37 AM
Offline Morświn25v
Member

Liczba postów: 103

Ciężko dziś się obejrzeć idąc w centrum i nie trafić na jakieś biuro tego typu. Jest ich rzeczywiście bardzo dużo ale żadnej sensacji w tym nie ma. To odpowiedź na realia lokalnego rynku. Każdy przedsiębiorca musi mieć zaplecze rachunkowe.
03-16-2017 02:20 PM
Offline GefreiterKaniav
Member

Liczba postów: 58

Od roku współpracuję z tym biurem http://www.biurorewident.pl/prowadzenie-...hunkowych/. Radzą sobie świetnie. Fachowcy pierwsza klasa, do tego bardzo dobry kontakt interpersonalny. Polecam bez cienia przesady, jak chcesz mieć dobre usługi księgowe Wrocław w tym momencie raczej nie ma lepszych ekspertów niż ci.
03-16-2017 02:28 PM
Offline szalona20v
Member

Liczba postów: 59

Do tej pory nie mogę narzekać na takie usługi w tym mieście. O ile w Warszawie parę razy trafiłam naprawdę na kiepskich księgowych bez znajomości nawet podstawowych zagadnień to we Wrocku się to nie zdarzyło.
03-16-2017 03:42 PM
Offline AloszaNiemcowv
Member

Liczba postów: 74

Wcale się temu nie dziwię bo księgowość w stolicy jest przereklamowana. Wiecie ile firm z Warszawy zleca księgowość wrocławskim biurom? Naprawdę są to duże liczby, aż byłem nimi zaskoczony!
03-16-2017 06:27 PM
Offline najlepszav
Member

Liczba postów: 68

Raczej wiadomo że jak ludzie z naszego miasta się za coś biorą to robią to solidnie. Księgowa jest moją dobrą koleżanką i mówiła że mamy te usługi na jednym z najwyższych poziomów w kraju i na pewno tak jest.
03-16-2017 07:46 PM
Offline zagadkaONv
Member

Liczba postów: 73

Postaw na biuro zaufane, z renomą, które ma wiele dobrych i zweryfikowanych opinii. Dzięki temu będziesz spokojna o to że wszystko pójdzie po Twojej myśli.
03-16-2017 09:02 PM

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości