Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Fatalne wybory personelowe.

Offline zagadkaONv
Member

Liczba postów: 61
Reputacja: 0

Mieliśmy ostatnio kilka wpadek jeśli chodzi o dobór pracowników w naszej firmie. CV coś innego a oni coś innego. Dzisiaj to nawet referencjom nie można ufać, bo może je dać każdy. Nie wiem jak jeszcze mogę usprawnić proces rekturacyjny, żeby znaleźć dobrych ludzi na nasze stanowiska, bo do tej pory było naprawdę ciężko. Czy moge jeszcze coś zrobić poza monitorowaniem ich social media?
06-17-2016 09:56 AM
Odpowiedz cytując ten post
Offline modeleczkav
Member

Liczba postów: 68

Ja uwazam, że wchodzenie na czyjeś media społecznościowe, jesli sa prywatne, jest sporym nadużyciem i powinno byc karalne.
06-17-2016 11:52 AM
Offline AloszaNiemcowv
Member

Liczba postów: 70

A ja uważam inaczej – jesli ktoś czegoś nie ukrywa to nie ukrywa i już. Możesz też wynająć detektywa dla niektórych, bardziej samodzielnych i odpowiedzialnych stanowisk. Np ludzi stąd: mbdetektywi.pl/. Wiem, że jedna firma zdecydowała się już na weryfikację swoich wazniejszych pracowników w ten sposób.
06-17-2016 12:49 PM
Offline zagadkaONv
Member

Liczba postów: 61

Ciekawa koncepcja. Widzę tutaj mbdetektywi.pl/detektyw-dla-firm/, że faktycznie się tym zajmują, ale mają parę innych jeszcze usług, którymi byłbym zainteresowany. Dzięki za sugestię, być może faktycznie się za to zabiorę.
06-17-2016 03:45 PM
Offline AloszaNiemcowv
Member

Liczba postów: 70

Tak zrób, twoje doświadczenie powinno ci już pokazać, że kawałkowi papieru nie można ufać. Kiedy ja szukałem detektywa dla znajomego, znalazłem ten link: mbdetektywi.pl/wybor-dobrego-detektywa/ najpierw i doprowadziło to do tego, że faktycznie wynajął MB Detektywów. Nie żałował.
06-17-2016 04:58 PM

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości