Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Filtr o odwróconej osmozie pilnie poszukiwany

Offline mortalwombatv
Junior Member

**
Liczba postów: 37
Reputacja: 0

Cześć wszystkim. Jest mi bardzo potrzebny filtr o odwróconej osmozie. Potrzebuję skutecznego oczyszczenia wody kranowej. Czy ktoś może polecić jakieś sprawdzone rozwiązanie?
01-19-2017 05:52 PM
Odpowiedz cytując ten post
Offline derekv
Junior Member

**
Liczba postów: 44

U nas sprawdziły się właśnie takie filtry. Skorzystaliśmy z oferty, dostępnej na stronie filtrybb.pl. Woda w naszym kranie wreszcie stała się czysta i już nikt się nie martwi o kamień i zanieczyszczenia. Muszę powiedzieć, że się sprawdzają się u nas doskonale. Próbowaliśmy wcześniej z inną marką, ale nie sprawdziła się tak dobrze, jak ta. Warto wypróbować.
01-19-2017 07:47 PM
Offline modeleczkav
Member

Liczba postów: 74

U mnie w firmie również wykorzystujemy filtry tego producenta. Jeśli chciałbyś się o nich dowiedzieć czegoś więcej, możesz przeczytać w Internecie, bezpośrednio na stronie: http://www.filtrybb.pl/44-odwrocona-osmoza. Od siebie mogę dodać, że po filtracji za pomocą tych filtrów woda jest znacznie smaczniejsza, bo o tym, że zdrowsza, nie trzeba chyba wspominać. Gorąco polecam, a wiem, co mówię.
01-19-2017 09:15 PM
Offline mortalwombatv
Junior Member

**
Liczba postów: 37

Dzięki za rady. Tak właśnie sobie czytałem o tej odwróconej osmozie i pomyślałem, że mechanizm musi być skuteczny. Na pewno wejdę na poleconą przez was stronę i spróbuję z tamtymi filtrami.
01-19-2017 10:04 PM

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości