Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Firmowa integracja – zabawy dla dzieci i dorosłych.

Offline ChomikGrozyv
Junior Member

**
Liczba postów: 40
Reputacja: 0

Cześć, zostałem wytypowany, aby zaplanować i zorganizować imprezę integracyjną dla firmy, w której pracuję, ale szczerze mówiąc nie mam pojęcia jak się za to zabrać. Pomóżcie, rzućcie jakieś pomysły, bo inaczej zrobię z siebie pośmiewisko przed całą kadrą.
01-10-2017 04:16 AM
Odpowiedz cytując ten post
Offline mortalwombatv
Junior Member

**

No kolego, poważna sprawa, ale myślę, że nie ma co panikować. Jest wiele firm, które zajmują się organizacją tego typu imprez od A do Z, dlatego powinieneś czegoś poszukać i zlecić zaplanowanie zabaw.
01-10-2017 07:15 AM
Offline ChomikGrozyv
Junior Member

**

Myślałem już o tym, ale problem w tym, że też nie mogę przesadnio nadwyrężyć firmowego budżetu, a poza tym wolałbym, aby ktoś polecił sprawdzoną firmę – wolę spać spokojnie, a nie martwić się czy wszystko będzie w porządku.
01-10-2017 07:59 AM
Offline zlotowlosav
Junior Member

**
Liczba postów: 43

Kilka dni temu mieliśmy właśnie integracyjną imprezę i wiem, że szefowa korzystała z usług Fun & Play. Braliśmy udział w rozgrywkach buble soccera – świetna zabawa, coś na wzór piłki nożnej, ale gra się w dmuchanych kulach. Takie trochę dmuchane piłkarzyki, ale śmiechu co nie miara. Więcej na temat tej rozrywki możesz poczytać na ich stronie http://www.funandplay.pl/bv_event/bubble-soccer/. Myślę, że to będzie dla Ciebie doskonałe rozwiązanie.
01-10-2017 10:23 AM
Offline ChomikGrozyv
Junior Member

**

Faktycznie jest świetne, ale wciąż nie wiem co z dziećmi, przecież muszą coś robić, kiedy my będziemy grać w dmuchane piłkarzyki. Jakieś sugestie?
01-10-2017 01:19 PM
Offline mortalwombatv
Junior Member

**

No kolego, przecież na tej samej stronie masz ofertę dmuchanych zamków. Przecież to doskonała rozrywka dla dzieciaków, będą mogły wyszaleć się na dmuchanych zjeżdżalniach, skakać i biegać, a Wy będziecie mogli być spokojni o ich bezpieczeństwo. Trzymaj link http://www.funandplay.pl/bv_event/dmuchane-zamki/, tutaj dowiesz się szczegółów o tej rozrywce.
01-10-2017 03:16 PM
Offline ChomikGrozyv
Junior Member

**

Nie zauważyłem, wybaczcie. Dziękuję za wszystkie odpowiedzi, myślę, że skorzystam z ich oferty – wszystko zorganizuje jedna firma, a z tego co mówicie to chyba warto im zaufać. Trzymajcie za mnie kciuki!
01-10-2017 05:55 PM

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości