Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Gdzie – odtrucia alkoholowe.

Offline rzeskiv
Junior Member

**
Liczba postów: 25
Reputacja: 0

szukam jakiegoś dobrego miejsca, gdzie można mieć odtrucie alkoholowe. Zależy ma na spokojnej lokalizacji, gdzieś, gdzie to całe miasto i jego pęd nie sprawiają, że jest tylko jeszcze trudniej i gorzej. No i oczywiście pod okiem profesjonalistów.
08-18-2016 05:21 AM
Odpowiedz cytując ten post
Offline platynowav
Member

Liczba postów: 57

wiem, że detoks dla alkoholika to trudny temat i gratuluję, że o tym myślisz.Smile Ja polecam Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień OAZA – jest tam naprawdę ładnie i spokojnie. Ale też nie nudno.Wink dbają o urozmaicenia i można skorzystać z fajnych wycieczek, które choć na chwilę odciągają umysl od alkoholizmu i terapii. Na ich stronie możesz obejrzeć zdjęcia ośrodka, jest kilka naprawdę urokliwych kadrów…
08-18-2016 07:33 AM
Offline najlepszav
Member

Liczba postów: 68

wow, tak z ciekawości weszłam na tę stronę i jestem pod wrażeniem. To wcale nie wygląda jak szpital/ośrodek leczenia. Raczej jak jakiś hotel, miejsce turystyczne. Niesamowicie podoba mi się sala do sesji. Gdy bylam kiedys na konsultacji psychologicznej to gabinet był ciasny i mały, gdzieś w centrum miasta, a za oknem zdecydowanie nie było takich widoków…
08-18-2016 10:27 AM
Offline platynowav
Member

Liczba postów: 57

nie do końca jak hotel, bardziej jak dom.Wink prawda jest taka, że w tym miejscu zostawiamy kawałek siebie, musimy się bardzo uzewnętrzniać. I atmosfera jest ważna. Dzięki tej okolicy i w ogóle budowli ośrodka jest łatwiej, nie czujesz się jak pacjent chodzący przez cały dzień w szpitalu.
08-18-2016 01:25 PM
Offline rzeskiv
Junior Member

**
Liczba postów: 25

faktycznie wygląda fajnie. Może spróbuję się z nimi skontaktować, chociaż to całe odtruwanie na pewno szybko wyjdzie mi bokiem…
08-18-2016 03:56 PM
Offline mroznyv
Junior Member

**
Liczba postów: 38

na początku tak, ale jak dasz sobie więcej czasu to zobaczysz, że było warto i że możesz dużo na tym zyskać. Terapia działa cuda.
08-18-2016 04:49 PM

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości