Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Gdzie kupić tanią blachę na dach?

Offline derekv
Junior Member

**
Liczba postów: 44
Reputacja: 0

Jestem w trakcie budowy domu jednorodzinnego i szukam dobrych i tanich materiałów budowlanych. Właśnie zatrzymałem się na dachu i szukam dobrej firmy, która dostarczy mi najlepszej jakości blachy do pokrycie powierzchni dachowej. Jaką firmę polecacie w tej kwesti?
02-15-2016 10:17 AM
Odpowiedz cytując ten post
Offline mortalwombatv
Junior Member

**
Liczba postów: 37

Zdecydowanie polecam ci firmę ze strony dachstal.pl. Kupowałem u nich blachy już ponad rok temu i wtedy nie znalazłem żadnej tańszej oferty. Jeśli szukasz dobrej firmy sprzedającej blachę trapezową w Bydgoszczy to z całą pewnością teraz też nie poszukasz nikogo lepszego.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 02-16-2016 12:25 AM przez platinum.)
02-15-2016 12:54 PM
Offline szalona20v
Member

Liczba postów: 59

Cóż, mogę tylko potwierdzić, że tam znajdziesz najtańszy materiał budowlany. Ofert na rynku jest bardzo dużo, ale nie każde przewidują docięcie blach do rozmiarów, które potrzebujesz, albo też dowóz na miejsce docelowe. To znacznie zmniejsza koszty, które na pierwszy rzut oka nie będą zbyt duże, ale po zsumowaniu dają już wymierne korzyści.
02-15-2016 02:41 PM
Offline mroznyv
Junior Member

**
Liczba postów: 33

Mogę wam odradzić kupno materiału dachowego z tak zwanej wyprzedaży albo okazyjnie od znajomego. Ja tak zrobiłem. Później okazało się, że materiału było zbyt mało, a już nie szło kupić takich modeli w regularnej sprzedaży. Koniec końców na dachu były dwa kolory, które nie wyglądają zbyt estetycznie.
02-15-2016 04:48 PM
Offline modeleczkav
Member

Liczba postów: 74

Ceny w tej bydgoskiej firmie są bardzo zachęcające. Zachęcający jest też wybór materiałów i kolorów. Ja akurat nie będę się długo zastanawiała gdzie kupić blachy na dach.
02-15-2016 06:42 PM
Offline ChomikGrozyv
Junior Member

**
Liczba postów: 40

Zakupy robię tylko w polskich firmach. Za żadne skarby nie dam się przekonać do zakupów u zagranicznych dostawców.
02-15-2016 08:26 PM
Offline zlotowlosav
Junior Member

**
Liczba postów: 43

Aż tak sceptyczna do tych zagranicznych dostawców nastawiona nie jestem, ale fakt, że jeśli coś ma taką samą jakość to wolę wybrać polskiego producenta. Jakąś darze ich większym zaufaniem i sądzę, że w takich firmach wiedzą, jakie oczekiwania może mieć polski klient.
02-15-2016 10:01 PM
Offline rzeskiv
Junior Member

**
Liczba postów: 23

Z dachem jest tak, że to jakby nie patrzeć jedna z głównych konstrukcji gotowego budynku, dlatego nie wolno w tym segmencie robić żadnych oszczędności.
02-16-2016 12:24 AM

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości