Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Gdzie można kupować wyposażenie sklepów?

Offline GefreiterKaniav
Member

Liczba postów: 50
Reputacja: 0

Witajcie. Wreszcie po tylu lata odkładania tej decyzji i przekonywania samego udało mi się otworzyć swój własny. To znaczy na razie tylko formalnie. Mam już też co prawda lokal i zrobiłem pierwsze amówienie w hurtowni, ale sklep nadal stoi pusty, bo nie mam w nim mebli, ani niczego co potrzebne jest w środku do tego, żeby klienci mogli po pierwsze robić zakupy wygodnie, a po drugie żeby towar był jakoś w miarę ładnie i godnie wyeksponownay. CZy ktoś tutaj z Was jest może w temacie na bieżąco z takmi sprawami i może mi coś polecić w tej kwestii? Chętnie się od Was dowiem gdie mogę kupić cały ten sprżet do wyposażenia sklepu Smile
03-09-2017 09:13 PM
Odpowiedz cytując ten post
Offline platynowav
Member

Liczba postów: 52

Cześć kolego. Ja akurat w tym trochę siedzę. Tak się składa, że nawet u siebie całkiem niedawno wymeniałam wszystkie meble i sprzęty, jakie mam w sklepie. Miałam jakiś rpzypływ gotówki i stwierdziłam, że wykorzystam to na ulepszenie sklepu, bo już też jakoś nie mogłam patrzeć na to jak to u mnie wszystko wygląda. Weszłam na stronę sklepikaria.pl/ i tam właśnie zobaczyłam wysokiej jakości wyposażenie sklepów i od razu postanowiłam je zakupić, bo jednak jest to coś, na czym mi bardzo zależao, a nie że tam tak wiesz. Byle jak. Tu jest porządnie Smile
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 04-09-2018 04:59 PM przez platinum.)
03-09-2017 10:49 PM
Offline AloszaNiemcowv
Member

Liczba postów: 67

Koleżanka Ci tutaj akurat poleciła jeden z najlepszych sklepów, w których można znaleźć wyposażenie sklepowe i naprawdę dobrze będzie jak z tego skorzystasz. Mają tam naprawdę dobry sprzęt w cenach też całkiem przyzwoitych, więc będzie to zakup, który jak najbardziej się będzie opłacać. Także do dzieła i soam zobaczysz sobie, że było warto tutaj to kupić. Twój sklep będzie piękny Smile
03-09-2017 11:42 PM
Offline GefreiterKaniav
Member

Liczba postów: 50

Dziękuje za Wasze podpowiedzi. Miałem nadzieję, że ktoś mi pomoże, ale nie spodziewałem się, że dosanę aż tak fachową i szczegółową pomoc. A tu proszę bardzo. Udało się bez problemu, a ja teraz będę szczęśliwym sklepikarzem z pięknie wyposażonym sklepem Big Grin Aż się nie mogę już doczekać otwarcia i mam nadzieję, że klienci będą równie zadwoleni co ja, bo to przecież oni są tutaj w tym wszystkim najważniejsi, no nie? Smile Zamowienie złożone, czekam na dostawe i otwieram! Smile
03-10-2017 12:24 AM

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości