Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Gdzie można sobie założyć tanie implanty w Gdańsku?

Offline modeleczkav
Member

Liczba postów: 75
Reputacja: 0

Witajcie. Interesuje mnie tematyka implantów. Mam pewne ubytki w jamie ustnej, dlatego postanowiłam, że dowiem się czegoś więcej na temat implantów. Postanowiłam też że zwrócę się do was z prośbą o polecenie dobrego gabinetu, gdzie można coś takiego wykonać.
01-02-2017 05:35 PM
Odpowiedz cytując ten post
Offline szalona20v
Member

Liczba postów: 60

Witaj. O ile dobrze się orientuję implanty to nic innego, jak protezy zazwyczaj pojedyncze odbudowujące uzębienie utracone. Myślę, że w większości prywatnych gabinetach dentyści będą w stanie wykonać taki zabieg, uprzednio badając twoje uzębienie i pobierając wymiary. Wybierz kogoś z wyszukiwarki.
01-02-2017 06:55 PM
Offline Morświn25v
Member

Liczba postów: 106

Cześć. Dobrze określiłaś implanty to rzeczywiście protezy, zwykle pojedyncze. Jeśli szukasz dobrego gabinetu stomatologicznego to polecam ci gabinet, który znajdziesz pod adresem internetowym dentysta-gdansk.com. Gabinet posiada renomę i jest dobrze opiniowany przez pacjentów.
01-02-2017 08:55 PM
Offline najlepszav
Member

Liczba postów: 69

Witam wszystkich. Sądzę, że dobrze jest uzupełnić swoje zęby poprzez implanty Gdańsk to też znakomite miejsce, gdzie można sobie pozwolić na taki zabieg. W każdym przypadku wymagane jest pełne wyleczenie uzębienia, aby zabieg mógł zostać przeprowadzony, więc warto to najpierw wybadać. Podam namiar na sprawdzony gabinet stomatologiczny http://dentysta-gdansk.com/uslugi/implan...ologiczne/. Na stronie znaleźć można cennik, by ustalić co się opłaca wykonać, a co sobie odłożyć na potem.
01-02-2017 10:25 PM

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości