Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Gdzie w internecie kupię części rowerowe w okazyjnych cenach? Znacie jakiś sklep?

Offline AloszaNiemcowv
Member

Liczba postów: 74
Reputacja: 0
Gdzie w internecie kupię części rowerowe w okazyjnych cenach? Znacie jakiś sklep?

Hobbystycznie składam sobie drugi rower. Założyłem sobie że chcę złożyć jak najlepszy rower za jak najmniejsze pieniądze. Może znacie jakiś sklep internetowy z częściami do rowerów w którym znajdę jakieś promocje albo okazje?
12-07-2017 05:34 PM
Odpowiedz cytując ten post
Offline zagadkaONv
Member

Liczba postów: 73

Wysłałem ci kilka stron w wiadomości prywatnej. Jestem pasjonatem jazdy na rowerze i sam często szukam takich okazji. Co prawda mnie bardziej interesują ciuchy i akcesoria ale na tych stronach też znajdziesz części które mogą ci się przydać. Powodzenia!
12-07-2017 07:03 PM
Offline mroznyv
Junior Member

**
Liczba postów: 38

Sam czasem kupuję tak części rowerowe okazja jest jak ryba, trzeba na nią polować, ale na stronie http://rowerowy-raj.pl/28-czesci-rowerowe dość często możesz znaleźć jakieś kilkudniowe promocje. Warto tak raz dziennie wejść sobie i zobaczyć bo ceny są niskie a jak jest promocja to towar szybko schodzi Smile
12-07-2017 08:05 PM
Offline szalona20v
Member

Liczba postów: 59

Polecam sprawdzać na allegro. Mój mąż śledzi często licytacje i już nie raz udało mu się kupić rzeczy za połowę ceny. Ostatnio był z siebie taki dumny bo kupił ramę która normalnie kosztowała chyba 3 tysiące a on miał za prawie tysiąc mniej.
12-07-2017 08:47 PM
Offline rzeskiv
Junior Member

**
Liczba postów: 25

Licytacje są spoko ale to trzeba mieć na to czas żeby śledzić. Ewentualnie można używać programów do strzelania ale wtedy ktoś może cię przelicytować o kilka zł.
12-07-2017 09:27 PM
Offline AloszaNiemcowv
Member

Liczba postów: 74

Nie, licytacja nie wchodzi w grę bo zwyczajnie nie mam czasu żeby ich szukać. Za to te kilka stron które mi daliście na pewno mi pomogą. Dzięki wielkie Smile
12-07-2017 10:59 PM

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości