Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ile kosztuje impreza.

Offline AloszaNiemcowv
Member

Liczba postów: 68
Reputacja: 0
Ile kosztuje impreza.

Po dwóch latach chudych w działalności mojej firmy w końcu przyszedł progres, który jest widoczny gołym okiem. Nie jestem typem szefa, ktoiry wszystko bierze dla siebie, wiec chciałbym również podzielić się zarobkiem z pracownikami. Przygtowuje dla nich impreze integracyjna z atrakcjami i chciałbym się dowiedziec, jaki jest orientacyjny koszta takiej imprezy.
09-02-2016 02:40 PM
Odpowiedz cytując ten post
Offline najlepszav
Member

Liczba postów: 62
Ile kosztuje impreza.

Oj trudno będzie oszacowac, bo za malo danych podałeś. Ile osób, gdzie i tak dalej. To tak jak z organizacją imprezy weselnej, gdzie ilość osób robi różnicę, jeśli chodzi o cenę. Ja na Twoim miejscu zadzwoniłabym do firmy luka nowscyep.pl, która jest najlepszą jeśli chodzi o imprezy dla firm Warszawa to ich siedziba, ale działają w całym kraju.
09-02-2016 03:20 PM
Offline AloszaNiemcowv
Member

Liczba postów: 68
Ile kosztuje impreza.

O dzięki, na razie chciałem poznać orientacyjne koszty, bo nic jeszcze nie załatwiałem.
09-02-2016 04:51 PM
Offline zlotowlosav
Junior Member

**
Liczba postów: 43
Ile kosztuje impreza.

W tej firmie dowiesz się wszystkiego już po pierwszej rozmowie. Z reguły koszt wyjazdu z dwoma noclegami to około 300 zł. W tym masz pełen pakiet wyżywienia, imprez i tak dalej. Alkoholu w tym nie ma, bo to każdy realizuje we własnym zakresie. No i jeśli dochodzą występy jakiś gwiazd, to trzeba też to doliczyć.
09-02-2016 05:58 PM
Offline rzeskiv
Junior Member

**
Liczba postów: 23
Ile kosztuje impreza.

Jak to mówi mój szef cena nie gra roli… Ważne, żeby ludzie się dobrze bawili i żeby mieli co wspominać przez długi czas Smile Mam to szczęscie pracowac w takiej firmie i wszystkim życzę, żeby mieli taką możliwość.
09-02-2016 07:16 PM

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości