Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Interesuje mnie księgowość spółek w Białymstoku chcę otworzyć spółkę, tylko jaką?

Offline pamięćAbsolutnav
Junior Member

**
Liczba postów: 28
Reputacja: 0
Interesuje mnie księgowość spółek w Białymstoku chcę otworzyć spółkę, tylko jaką?

Witam, jestem bez pracy i chce założyć wlasną firmę, myślałam o spółce. Ktoś coś słyszał o księgowości spółek w Białymstoku chcę otworzyć spółkę, tylko jaką? Proszę o podpowiedź, pozdrawiam.
06-20-2017 12:36 PM
Odpowiedz cytując ten post
Offline mroznyv
Junior Member

**
Liczba postów: 36

To jaką księgowość w spółce powinnaś prowadzić zalezy nie tylko od tego czy to będzie spółka cywilna, partnerska czy spółko z o.o. ale tez od tego jakie bedziesz mieć przychody.
06-20-2017 02:44 PM
Offline derekv
Junior Member

**
Liczba postów: 45

Bardzo ciekawy temat, jeśli potrzebny Ci ktoś kto prowadzi księgowość spółek Białystok poleca usługi rzetelnego biura księgowego, które wie o księgowości wszystko. Na http://www.biuro-rachunkowe-jmm.pl/obslu...egowa.html znajdziesz wszystkie niezbędne informacje o sposobach prowadzenia księgowości w różnego typu spółkach.
06-20-2017 05:21 PM
Offline szalona20v
Member

Liczba postów: 60

Zdecyduj sie na spółkę komandytową i na uproszczoną księgowośc, aby jednak rozliczać się na podstawie ksiąg przychodów i rozchodów nie mozesz zarobic więcej niż 2 000 000 euro.
06-20-2017 06:46 PM

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości