Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Jak przekonać rodzinę do innego filmu z wesela?

Offline zlotowlosav
Junior Member

**
Liczba postów: 40
Reputacja: 0

Jakiś czas temu odkryłam coś takiego jak ślubny teledysk. Ogólnie rzecz biorąc to sprawa polega na tym, że ja i mój mąż już jesteśmy na to gotowi i coś takiego chcemy zrobić, ale okazuje się, że nie chcemy zawieść rodziny. No bo wiecie, oni to by chcieli, żeby wszystko konkretnie było nagrane i zrobione, ale mnie się to nie bardzo jakoś uśmecha, żeby taki film robić. Przecież i tak więcej tego nie będę oglądać, a rodzina to sobie może na podglądzie przewinie na szybko, żeby chociaż siebie tam znaleźć i się pośmiać
09-23-2016 11:54 AM
Odpowiedz cytując ten post
Offline platynowav
Junior Member

**
Liczba postów: 49

Wiesz co, mnie się wydaje, że rodziną akurat się nie masz co przejmować. Tak jak mówisz nikt tego w całości oglądać nie będzie. Na pewno nie Ty, ani nikt inny. Jak chcecie, to zróbcie sobie tylko coś krótszego, na przykład taki teledysk, który będzie dla Was fajną pamiątką. I do tego to w sumie można wrócić w każdej chwili i się cieszyć, że wygląda to naprawdę spoko. No i oglądanie tego to będzie przyjemność nawet po jakimś tam sporym czasie
09-23-2016 12:58 PM
Offline ChomikGrozyv
Junior Member

**
Liczba postów: 39

Koleżanko, ale co Ty się w ogóle przejmujesz? To jest Twój dzień i to mają być Twoje wspomnienia. Zawsze wszyscy mówią, że to najpiękniejszy dzień w życiu i niech on taki będzie dla Ciebie. Jak chcesz krótki film, to zrób krótki film i tyle. Nikomu się z tego nie tłumacz. Jak chcesz to nawet wejdź sobie na strone x-day.pl i sobie popatrz na ich ofertę, to dam sobie głowę uciąć, że Ci się to spodoba
09-23-2016 03:27 PM
Offline zlotowlosav
Junior Member

**

Wszyscy macie tutaj racje. I chyba rzeczywiście zrobie dokładnie tak jak mówicie. Mam nadzieje, że się nie zawiodę. A stronke sobie sprawdze i oferte bardzo dokładni, żeby wiedzieć na co się mogę zdecydować
09-23-2016 03:40 PM
Offline platynowav
Junior Member

**
Liczba postów: 49

No i bardzo słusznie koleżanko postępujesz
09-23-2016 03:57 PM
Offline zlotowlosav
Junior Member

**

No i bardzo się cieszę, że ktoś to aprobuje Big Grin
09-23-2016 05:30 PM

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości