Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Jak się sprawdzają rolety okienne dzień noc?

Offline AnielaZubrzyckav
Junior Member

**
Liczba postów: 35
Reputacja: 0

Witajcie, zamontowałam właśnie nowe okno w salonie, było dość drogie, bo w końcu to wydatek na dłuższy okres czasu. Teraz chce dobrać do tego rolety i mam pytanie. Kupować zwykłe czy dzień noc. Są nieco droższe, ale dają ciekawy efekt? Warto w coś takiego zainwestować.
12-30-2016 07:42 PM
Odpowiedz cytując ten post
Offline zlotowlosav
Junior Member

**
Liczba postów: 43

Oczywiście wszystko zalezy od gustu, do salonu nadają się jak najbardziej, bo trochę przyciemniają, ale jednak dopuszczają też sporo światła.
12-30-2016 08:07 PM
Offline pamięćAbsolutnav
Junior Member

**
Liczba postów: 26

Ja mam w sypialni rolety okienne dzień noc i nawet w wersji z otwartymi „paskami” dobrze się sprawdzają. Zamawiałam tu moreno.zaluzje-warszawa.eu/rolety-materialowe/rolety-dzien-noc. Moim zdaniem wyglądają bardzo fajnie, ciekawiej od tradycyjnych rolet czy zasłon. Można je też oczywiście zestawić z zasłonami czy firanką, zależnie od gustu. Kolorystyka jest dostępna we wszystkich barwach, ale ja polecam jednak klasyczne barwy pastelowe, najlepiej ecru czy zwykłą biel. Moim zdaniem to co zasłania okno nie powinno być elementem dekoracyjnym, tylko być neutralne, aby można było łatwo dobrać do tego inne elementy wyposażenia.
(Ten post był ostatnio modyfikowany: 06-19-2017 06:55 PM przez platinum.)
12-30-2016 10:34 PM

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości