Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Jak wygląda reklama w google+?

Offline pamięćAbsolutnav
Junior Member

**
Liczba postów: 28
Reputacja: 0

próbowałam ostatnio trochę czytać o marketingu internetowym, ale to wszystko wydaje mi się bardzo złożone i już nie mam pojęcia na czym się skupić. Wydawało mi się, że najważniejsze są kontakty społecznościowe, ale czy faktycznie?
09-30-2017 05:00 PM
Odpowiedz cytując ten post
Offline mroznyv
Junior Member

**
Liczba postów: 35

wiele zależy od branży, sytuacji, tego, co dotychczasowo robisz.Wink ale z pewnością social media są ważne. Google+ jest w centrum zainteresowania każdego przyszłościowego biznesu. a masz jakąś strategię? Ktoś ci pomaga w reklamie?
09-30-2017 05:16 PM
Offline najlepszav
Member

Liczba postów: 69

jeśli chodzi o reklamę to zawsze jest wiele zagadek i trzeba się trochę pouczyć. Ale jeżeli masz kontakt z klientami i jesteś lubiana, to często dużo wygrywasz. Weź może zerknij sobie na stronę internetową https://www.grupa-tense.pl/marketing-spolecznosciowy/, poczytasz tam jak działa skuteczna reklama w google+. Generalnie jeżeli nie masz koncepcji albo czasu, lepiej oddać marketing jakiejś dobrej agencji.
09-30-2017 06:36 PM
Offline pamięćAbsolutnav
Junior Member

**
Liczba postów: 28

dzięki za odpowiedzi. A wy korzystacie z agencji? W artykule faktycznie bardzo fajnie to opisali, można sobie poczytać.Wink nie mam jasnej strategii, ja tylko po prostu mam konto firmowe na facebooku, ale rzadko coś wrzucam i stronę internetową, ale taką najprostszą.
09-30-2017 06:55 PM
Offline modeleczkav
Member

Liczba postów: 75

ja prowadzę małe gospodarstwo agroturystyczne i bardzo potrzebowałam dobrej reklamy. Trzeba było przekonać ludzi, że warto, że wcale nie gorzej, niż wczasy za granicą i że zdrowo. Skorzystałam z pomocy agencji i udało się rozwinąć biznes. Bardzo szybko to poszło, bo to prawda, że jeden zadowolony klient rodzi drugiego, goście polecali moją agroturystykę i udostępniali zdjęcia.Wink ważne jest, by mieć coś wartościowego do przekazania. Jeśli jesteś zabawna, dajesz jakieś rzeczowe informacje albo rozrywkę, wtedy jesteś bardziej poczytna online.
09-30-2017 09:37 PM
Offline najlepszav
Member

Liczba postów: 69

dokładnie tak to jest. Klient po prostu musi otrzymać coś w zamian. Zresztą najtrudniejsze jest wyróżnienie się wśród konkurencji. Weźmy na przykład tego facebooka, na każdym kroku jakaś firma. I pytanie jak się wybić.Wink
09-30-2017 11:26 PM

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości