Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Jak załatwić wyjazd integracyjny?

Offline ChomikGrozyv
Junior Member

**
Liczba postów: 43
Reputacja: 0

Siemanko! Jak tam co tam słychać! Słuchajcie ziomywibjam tu bo sprawa jest do garnięcia. Chodzi o to że mam dla moich kolegów z roboty jakiś wyjazd załatwić. Taki wiecie dla integracji. Szef sam z ta incijatywa wyszedł, ale on to czau nie ma i no mi to kazalzalatwic, jemu dac do podpisu i mamy się swietniebawic. Co poradzicie? Co wybrać i gdzie uderzać?
07-15-2016 04:32 PM
Odpowiedz cytując ten post
Offline modeleczkav
Member

Liczba postów: 68

Cześć. No to wszystko zależy od tego co chcecie robić Smile Ja niedawno byłam na takiej szalonej imprezie w górach, ale wiem też, że są organizowane na przykład na Mazurach albo zupełnie jakimś dowolnym miejscu gdzie tylko chcecie. Sprawa jest naprawdę świetna i myślę że na pewno warta rozpatrzenia. Także korzystajcie i jedzcie jak szef stawia Big Grin
07-15-2016 06:49 PM
Offline ChomikGrozyv
Junior Member

**
Liczba postów: 43

No pewka że pojedziemy Big Grin A o tych górach byś więcej coś mogła powiedzieć? Bo tak sobie myślę, że właśnie to byśmy mogli ogarnąć i tam sobie miło spędzić czas.
07-15-2016 08:59 PM
Offline modeleczkav
Member

Liczba postów: 68

Może wejdź po prostu na stronę internetową openmindteam.pl/imprezy-integracyjne-gory.html to tam znajdziesz najwięcej informacji na ten temat. Jak to załatwiać, jak ogarniać, jakie warunki są. Będzie fajnie Big Grin
07-15-2016 09:50 PM

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości