Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Jak zminimalizować nasłonecznienie?

Offline zagadkaONv
Member

Liczba postów: 69
Reputacja: 0

Witam wszystkich. Mam pewien kłopot, otóż pracuję w biurze i doskwiera nam naprawdę bardzo mocno ciągłe świecenie słońca i ogólnie jest przez to niemiłosiernie gorąco. Rozmawialiśmy z naszym pracodawcą i stwierdził, że jak znajdziemy jakieś szybkie i w miarę tanie rozwiązanie to pójdzie nam na rękę i może wezwię jakaś firmę itp. mam teraz do Was prośbę, czy znacie jakąś metodę? Może jakieś oklejanie okien? Użycie specjalnych folii itp.? sam już nie wiem.. uznałem ,że może jak napiszę tutaj na tym forum to może akurat ktoś się odezwie i coś konkretnego będzie potrafił doradzić. Mogę liczyć na Waszą pomoc? Z góry dziękuję i pozdrawiam.
08-18-2016 06:22 AM
Odpowiedz cytując ten post
Offline OleOlekv
Member

Liczba postów: 119

No jak zależy Ci na użyciu folii ochronnej, to śmiało mogę Ci coś super doradzić Wink wejdź sobie na tę stronkę, znajdziesz tam firmę, która właśnie specjalizuje się w kładzeniu folii, przyciemnianiu szyb itp. ale jak naświetlisz im swój problem, to na pewno znajdą doskonałe rozwiązanie dla Ciebie. Z tego co widziałem, odpowiednie użycie folii itp., nie dość, że pozwala ograniczyć skutki nagrzania w pomieszczeniu, to jeszcze nie słońcę tak mocno nie świeci Wink
08-18-2016 08:21 AM
Offline rzeskiv
Junior Member

**
Liczba postów: 23

Dobrze wiedzieć Wink może u nas w pracy szef też się zgodzi na takie coś Wink bo jednak w takie upalne dni to jest koszmar tak męczyć się w biurze, gdy jest gorąco itp.
08-18-2016 11:20 AM
Offline Morświn25v
Member

Liczba postów: 106

Bardzo fajna ta strona Wink może zgłoszę się do nich, by przyciemnić szyby w swoim samochodzie Wink często jeżdżę z różnymi gośćmi i w naprawdę fajnym aucie i nie lubie jak ludzie zerkają jakby nie wiadomo co miało się dziać za szybami mojego auta. A z tego co widze po tej firmie, to fajnie i profesjonalnie się prezentuje Wink
08-18-2016 12:34 PM
Offline mroznyv
Junior Member

**
Liczba postów: 33

Ja szczerze mówiąc to od dawna szukałem firmy, do której mógłbym się zgłosić, żeby przyciemnić szyby swojego auta.. dobrze, że tutaj się zjawiłem, bo w tym wątku padła fajna nazwa firmy i może akurat oni by mieli czas, żeby wykonać moje zlecenie.
08-18-2016 03:02 PM
Offline AnielaZubrzyckav
Junior Member

**
Liczba postów: 35

Może i ja skuszę się na ich usługi.. jeszcze zobaczę Wink
08-18-2016 05:53 PM

Skocz do: