Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Jakie mleko początkowe wybrać?

Offline platynowav
Member

Liczba postów: 56
Reputacja: 0

Witam. Chciałabym się poradzić, jakie mleko modyfikowane dla noworodka najlepiej wybrać. Niestety mam problem z własnym pokarmem i chciałabym dokonac najlepszego wyboru mleka, żeby wiedzieć, ze mój maluch dostaje z pokarmem wszystkie niezbędne składniki odżywcze.
12-01-2017 09:18 AM
Odpowiedz cytując ten post
Offline najlepszav
Member

Liczba postów: 69

Ja dawałam mojej córce, gdy była malutka to mleko początkowe, którego opis znajduje się na stronie internetowej http://www.apteka-internetowa-24.pl/huma...-350g.html. Jadła je chętnie, szybko rosła i zdrowo się rozwijała. Teraz ma już 3 lata i rzadko pije mleko modyfikowane, ale czasem jeszcze podaję jej mleko tej marki przeznaczone dla dzieci po 24. miesiącu życia. Uważam, ze warto zdecydować się własnie na to mleko.
12-01-2017 10:08 AM
Offline platynowav
Member

Nie słyszalam wcześniej o mleku modyfikowanym tej marki, ale chyba się na nie zdecyduję. Gdzie można je kupić w dobrej cenie?
12-01-2017 11:55 AM
Offline najlepszav
Member

Ja zawsze zamawiam to mleko w aptece internetowej apteka-internetowa-24.pl. Zawsze kupuję przynajmniej dwa opakowania, żeby mieć w domu jego zapas. A średnio robię w tej aptece zamówienie raz w miesiącu. Oprócz mleka dla córki kupuję tam dobrej jakosci kosmetyki dla niej i dla siebie.
12-01-2017 12:29 PM
Offline platynowav
Member

Aha, a może mogłabyś polecic mi jakiś wypróbowany kosmetyk intensywnie nawilżający do wysuszonej cery?
12-01-2017 02:11 PM
Offline najlepszav
Member

Polecam serum intensywnie nawilżające, prezentowane pod linkiem http://www.apteka-internetowa-24.pl/biod...40-ml.html. To dermokosmetyk o bogatej recepturze, który sama kiedyś stosowałam, gdy miałam suchą cerę. Skutecznie przeciwdziałał odwodnieniu mojego naskórka i chronił go przed działaniem niekorzystnych czynników zewnętrznych.
12-01-2017 05:08 PM

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości