Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Jazdy próbne?

Offline zagadkaONv
Member

Liczba postów: 69
Reputacja: 0
Jazdy próbne?

Cześć. Mam pewien dylemat.. otóż myślę o tym, żeby kupić nowe auto. Ale wcześniej chciałbym wypożyczyć, najlepiej umówić się na kilka próbnych jazd paru modeli samochodów. Myślicie, że można takie coś zorganizować? Znacie jakieś dobre wypożyczalnie samochodów kompaktowych ? Najlepiej z wielkopolski, może uda mi się przyjechać i potestować auta na jazdach próbnych itp.
04-05-2016 10:54 AM
Odpowiedz cytując ten post
Offline OleOlekv
Member

Liczba postów: 119
Jazdy próbne?

Łap link: torcar24.pl/aktualnosci/n/wypozyczalnia-samochodow.html masz tam ładną rozpiskę samochodów do ich dyspozycji, ogólnie wszystko ładnie rozpisane. Mają z tego co pamiętam wypożyczalnie niedaleko lotniska, także jak jesteś z Wielkopolski to jedź do Poznania i tam łato trafisz.
04-05-2016 01:09 PM
Offline zagadkaONv
Member

Liczba postów: 69
Jazdy próbne?

Dzięki za link Wink Najpierw będę pisał do nich maila albo dzwonił, czy możliwe jest takie umówienie się na jazdy itp. bo wiem, że takie coś to bardziej do salonu itp. ale zobaczymy
04-05-2016 02:39 PM
Offline Morświn25v
Member

Liczba postów: 106
Jazdy próbne?

Też się powoli rozglądam za kupnem samochodu. Ale przecież na ogół jak się idzie do salonu czy nawet prywatnie kupuje to prawie zawsze można zrobić jazdę próbną itp. nie wiem po co kombinować, iść do wypożyczalni i o to prosić. Ale to już jak wolisz, Twoja decyzja.
04-05-2016 05:27 PM
Offline szalona20v
Member

Liczba postów: 59
Jazdy próbne?

A ja niedawno skasowałam samochód od rodziców.. miałam straszną stłuczkę i az cud ze mi się nie nic nie stało.. echh
04-05-2016 06:01 PM
Offline derekv
Junior Member

**
Liczba postów: 44
Jazdy próbne?

A co ma Twoja stłuczka do ogólnego tematu i wątku tematu? Chyba, że szukasz pocieszenia itp.
04-05-2016 07:27 PM

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości