Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Kiedy po kwiaty?

Offline Morświn25v
Member

Liczba postów: 106
Reputacja: 0
Kiedy po kwiaty?

Mam do Was takie pytanie. Ostatnio rozmawiałem z żoną i tak się oto pięknie pokłóciliśmy, bo ja powiedziałem, że po kwiaty itp. się głównie lata tylko przy jakich okazjach itp. a tak to stoją i nikt się nimi nie przejmuje itp. moja zona powiedziała ze jestem nieczuły i kwiaty można dać bez okazji i z miłości itp. Aż założyłem temat, co Wy o tym myślicie??
04-29-2016 03:00 PM
Odpowiedz cytując ten post
Offline OleOlekv
Member

Liczba postów: 119
Kiedy po kwiaty?

Ale chaotycznie napisane. Według mnie kwiaty są nieodzownym dodatkiem w wielu okazjach. Moja żona jest wielką pasjonatką ogrodnictwa i kocha kwiaty. Mi się one kojarzą za to z przepraszaniem żony, bo zawsze jak coś nabroiłem to kupowałem kwiaty. Jest taki jeden dobry kurier kwiatowy Warszawa na zawsze będzie mi się kojarzyła z ich usługami, ale cóż lepsze to niż ciągle się kłócić Wink
04-29-2016 03:44 PM
Offline GefreiterKaniav
Member

Liczba postów: 56
Kiedy po kwiaty?

Inaczej patrzą na kwiaty faceci, a inaczej kobiety. Prosta sprawa. Ja nie kupuje kwiatów mojej żonie, bo ona i tak nie docenia takich gestów i potem tak czy inaczej się kłócimy
04-29-2016 05:10 PM
Offline modeleczkav
Member

Liczba postów: 74
Kiedy po kwiaty?

To smutne co piszecie.. kwiaty są przepiękne i często doceniają je tak naprawdę jedynie ludzie z wrażliwymi duszami. Ja np.: kwiatomat.pl/k/4/slub na tej stronie zamawiałam przepiękne bukiety ślubne do kościoła i bez takich dodatków nie wyobrażam sobie np.: jakby wyglądał kościół w którym powiedziałam najważniejsze w swoim życiu Tak..
04-29-2016 05:22 PM
Offline AloszaNiemcowv
Member

Liczba postów: 68
Kiedy po kwiaty?

Cóż, ja niestety pracuje na cmentarzu i tam głównie spotykam się z kwiatami. Widziałem już wiele pięknych wieńców pogrzebowych w Warszawie i to też taki piękny, a zarazem jakże smutny pożegnalny gest dla zmarłych. Kwiaty są wielowymiarowe i mogą stać się prawdziwym symbolem, wiem jednak jedno. Czy ktoś lubi kwiaty czy nie, to powinien je szanować.
04-29-2016 06:55 PM

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości