Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Kojarzycie jakieś ośrodki leczenia uzależnień od alkoholu dla kobiet w Poznaniu, albo okolicach?

Offline OleOlekv
Member

Liczba postów: 117
Reputacja: 0
Kojarzycie jakieś ośrodki leczenia uzależnień od alkoholu dla kobiet w Poznaniu, albo okolicach?

Problem polega na tym, że moja małżonka jest alkoholiczką i w końcu udało mi się jej to uświadomić. Trwało to trochę, ale w końcu przyznała, ze ma problem z alkoholem. Nie chcę się nad tym szerzej rozwodzić, tylko chciałbym się dowiedzieć od was, czy znacie jakies ośrodki terapii dla kobiet, w których leczą z alkoholizmu.
05-17-2017 02:16 PM
Odpowiedz cytując ten post
Offline platynowav
Member

Liczba postów: 57

Co to się dzieje z tym światem… kiedyś to mężczyźni byli alkoholikami, a ich żony musiały najczęściej w milczeniu cierpieć, albo ewentualnie, która mądrzejsza to szła do sądu i brała rozwód, a teraz jak kobieta ma problem, to facet się skarży na forum Tongue Co za czasy Tongue
05-17-2017 03:13 PM
Offline pamięćAbsolutnav
Junior Member

**
Liczba postów: 30

Nie myślę, żeby kolega się skarżył, raczej po prostu chce pomóc swojej żonie, co według mnie bardzo się chwali. Nie wiem, skąd taki tekst, że przyszedł się skarżyć…
05-17-2017 05:57 PM
Offline OleOlekv
Member

Liczba postów: 117

No właśnie nie myślaem o marudzeniu czy coś, bo to nie jest przyczyna, do której można marudzić, tylko po prostu trzeba pomóc bliskiej osobie.
05-17-2017 08:05 PM
Offline ChomikGrozyv
Junior Member

**
Liczba postów: 41

Cześć! Znam ten problem, aż za dobrze… u mnie tylko to była córka. Również szukaliśmy w okolicach Poznania ośrodków leczenia uzależnień od alkoholu dla kobiet i przyznam zupełnie szczerze, że łatwo nie było. W końcu znajomy nam podesłał ten link http://terapiakobieta.pl/o-nas. Wybraliśmy się tam z żoną, porozmawialiśmy z terapeutami i stwierdziliśmy, że to będzie najlepsze miejsce dla naszego dziecka.
05-17-2017 09:30 PM

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości