Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Które konto uważacie za najlepsze?

Offline platynowav
Member

Liczba postów: 50
Reputacja: 0

Dzień dobry. Czy często korzystacie ze swojego rachunku bankowego i czy jest takie konto osobiste, które uważacie obecnie za najlepsze i które warto wybrać?
04-14-2016 11:42 AM
Odpowiedz cytując ten post
Offline zlotowlosav
Junior Member

**
Liczba postów: 40

Ja korzystam bardzo często, ale nie zastanawiałam się nigdy nad tym, czy moje konto jest lepsze czy gorsze od innych. Przyzwyczaiłam się do niego i do miesięcznych opłat, które bank pobiera automatycznie. U mnie opłata wynosi bodajże 7,90 złotych miesięcznie, ale czy to dużo czy mało to nie wiem, bo nie mam porównania z rachunkami w innych bankach.
04-14-2016 12:33 PM
Offline najlepszav
Member

Liczba postów: 61

Nie ma takiego konta bankowego, które byłoby idealne dla wszystkich. Każdy ma rózne potrzeby i oczekiwania. Słyszałam, że ci, którzy często korzystają ze swoich rachunków i kart kredytowych, mają możliwość prowadzenia konta bez opłat w niektórych bankach. Polecam zerknąć na aktualny ranking kont bankowych, który można znaleźć w sieci. Wyszczególniono tam ekonomiczne konta osobiste oraz warunki, jakie trzeba spełnić, by za ich prowadzenie nie były pobierane oplaty.
04-14-2016 02:39 PM
Offline platynowav
Member

Liczba postów: 50

Dzieki, może taki ranking mi nieco podpowie. Jeśli dałoby się nie płacić miesięcznych opłat za prowadzenie rachunku, to fajnie byłoby z tego skorzystać.
04-14-2016 04:30 PM
Offline zlotowlosav
Junior Member

**
Liczba postów: 40

Ja też zobaczę taki ranking. Fajnie byłoby płacic za konto mniej niż 7,90 złotych na miesiąc. Może nadszedł wreszcie czas, aby zamienić swoje dotychczasowe konto na lepsze.
04-14-2016 06:49 PM

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości