Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Kupujecie drogie okulary?

Offline CUDziewczyna00v
Junior Member

**
Liczba postów: 28
Reputacja: 0

Teraz znowu w tym roku muszę wymienić okulary przeciwsłoneczne. Bo znowu zgubiłam, tym razem w Stegnie… Nawet nie zdążyłam się do nich przyzwyczaic a już poszly w siną dal. I teraz znowu szkoda mi kasy na drogie okulary. A wy kupujecie drogie okulary?
09-02-2016 12:26 PM
Odpowiedz cytując ten post
Offline OleOlekv
Member

Liczba postów: 119

ja korzystam z okularów dla kierowców i po prostu wrzucam je do samochodu. I nie gubie. Ale one się nadaja dla tych którzy tez jezdza rowerem, motorem czy w ogole przemieszczaja duzo. Ja mam z tej firmy stylion.pl/Okulary-dla-kierowcow i uwazam ze były warte ceny. Bo to dla mnie zakup na co najmniej kilka lat. A z dobrymi okularami lepiej się zbratac bo potem trudno znaleźć w których się naprawde dobrze wyglada. Bo dobor okularow to czasem nawet kilka godzin...
09-02-2016 02:59 PM
Offline derekv
Junior Member

**
Liczba postów: 45

A te dla kierowców to jakos duzo drozsze niż zwykle przeciwsłoneczne? czy podobna cena? ja to nocą dużo jeżdżę i jakoś ostatnio szukam troche takich do jazdy nocnej. Bo jak ktos jedzie z naprzeciwka to bywa ze jedzie na dlugich i dosłownie nic nie widac. jak takie to mowia ze jest lepiej… no muszę sprawdzić.
09-02-2016 04:39 PM

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości