Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Kwiaty dobre dla każdego?

Offline CUDziewczyna00v
Junior Member

**
Liczba postów: 26
Reputacja: 0

HejakaSmile wiadomo kwiaty to idealny upomnek dla kazdej kobiety, własciwe na kazdą okazje, ale czy kupiliscie kwiaty mężczyźnie na prezent? Wiem, że Kraków słynie z kwiaciarni od dawien dawna, nie wiem tylko czy przedstawiciel płci brzydkiej ucieszy się, tak samo jak ja z takiego uponinku, z drugiej sttrony mowi się, ze kwiaty są uniwersalne, sama już nie wiem?
05-13-2016 10:47 AM
Odpowiedz cytując ten post
Offline najlepszav
Member

Liczba postów: 61

Moze jeszsze perfumy co, sorry, ale ja już wole krawat, koszule albo slwatne skarpetki, jak już nic innego nie przyjdze Ci do glowy, a podobno to mezczyzni są mało romantyczni.
05-13-2016 12:30 PM
Offline OleOlekv
Member

Liczba postów: 120

ja tym bym wolał zeby zona w ramach upominku kupila mi piweczko, albo jakiegoś whyskaczka ale to się chyba nigdy nie zdarzy.
05-13-2016 01:56 PM
Offline zagadkaONv
Member

Liczba postów: 62

może jestem nietypowy, ale uwazam ze kwiaty są ok, może jeszcze jakas bombnierrka do tego, może być z alholemBig Grin na taki symboliczny upomnek to calkiem spoko.
05-13-2016 02:46 PM
Offline EdytaXYZv
Junior Member

**
Liczba postów: 33

Nie wiem co Wy macie z tymi trunkami, ale fajnie, ze trafil się choc jedn samiec ktory lubi kwiaty. A kolezance radze wsąpic do pobliskiej kwiaciarni w Krakowie, poza stdardawymi kwitami kupsz tez tam kwiaty doniczkowe, czasem może jeszcze inne okazy, a także kartki okolicznościowe, czekoladkii czy misie.
05-13-2016 03:00 PM
Offline Morświn25v
Member

Liczba postów: 109

Wsezdlem tu przypatkim, bo szukam prezentu dla swojej dzwczny, ale wasze pomysły są calkim sensownie, widzę, ze muszę wybrac się do kwiaciarni, pozdrowionka dla wszystkich.
05-13-2016 05:30 PM

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości