Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Lampy do salonu

Offline derekv
Junior Member

**
Liczba postów: 44
Reputacja: 0
Lampy do salonu

Cześć wszystkim. Szukam pomysłu na oświetlenie salonowe. Właśnie urządzam swoje pierwsze mieszkanie. Jestem na tyle szczęśliwy, że niestety zupełnie pominąłem drobny szczegół zakupu lamp. Do innych pomieszczeń jakoś dopasowałem. Ale salon jest najbardziej reprezentacyjny, tu będę zapraszał gości i dziewczyny, dlatego uważam, że powinienem wszystko mieć dopracowane w szczegółach. Jeśli macie jakieś dobre propozycje to proszę podzielcie się opiniami. Będę bardzo wdzięczny. Pozdrowienia dla wszystkich.
08-04-2016 11:18 AM
Odpowiedz cytując ten post
Offline modeleczkav
Member

Liczba postów: 74
Lampy do salonu

Witaj. Uważam podobnie, że w salonie warto zatroszczyć się o każdy szczegół. Jeśli miałabym cokolwiek polecać to chyba byłby to klasyczne, ale bardzo eleganckie żyrandole lub nowoczesne modele kinkietów, jako oświetlenie dodatkowe. Niektórzy montują także halogeny w salonie, jako efekt dekoracji oświetleniowej na czas wieczorny. Jeśli chcesz zaimponować znajomym myślę, że takim czymś na pewno ci się to uda. Pozdrawiam.
08-04-2016 11:53 AM
Offline profesjonalistka996v
Junior Member

**
Liczba postów: 30
Lampy do salonu

Dzień dobry. Ja uważam, że halogeny są jednym z najlepszych pomysłów. Podaję namiar na świetne propozycje mariner-lampy.pl/pl/c/Oczka-halogenowe/345 . Mnie osobiście bardzo urzekły. Niestety ja kupić na razie nie mogę, bo niebawem zmieniam mieszkanie i zwyczajnie nie ma to sensu tutaj coś takiego instalować. Ale w przyszłości na pewno nie zabraknie takiego elementu w moim domu. Rozumiem też, że chodzi ci o główne oświetlenie, wobec tego mogłabym polecić jeszcze coś takiego mariner-lampy.pl/pl/c/nowoczesne/233 . Też ładne. Wszystko w nowoczesnej konwencji więc na pewno da się dopasować do wystroju ogólnego. Wątpie w to, aby ktoś dziś aranżował swój salon na PRL-owski styl specjalnie Big Grin
08-04-2016 12:08 PM
Offline pamięćAbsolutnav
Junior Member

**
Liczba postów: 26
Lampy do salonu

Z pewnością każdy chce mieć jak najnowocześniej. To chyba naturalne, że idziemy z duchem czasu. Ale wydaje mi się, że niektóre pamiątki z prlu można sobie zostawić na półce za szybą.
08-04-2016 01:14 PM
Offline CUDziewczyna00v
Junior Member

**
Liczba postów: 26
Lampy do salonu

Witajcie. Mnie się podobają do salonu wielkie żyrandole z kryształowymi ozdóbkami. Taki żyrandol na pewno zrobiłby wrażenie na niejednej osobie.
08-04-2016 03:57 PM

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości