Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Lampy

Offline EdytaXYZv
Junior Member

**
Liczba postów: 33
Reputacja: 0
Lampy

Siemka! Od jakiegoś czasu rozważam o wymianie lamp w moim gniazdku. Wszystko jest takie normalne. A duża nuta innowacyjności przyda się. Toteż uznałam, że mogłabym dać do sypialni niebanalne lampy pokojowe stojące. Niedawno zauważyłam taką u przyjaciółki. Na dodatek może zdecyduję się na lampy wiszące do kuchni. Muszę przemyśleć to. Więc weszłam tutaj. Podpowiecie jakie najlepiej będzie pasowało oświetlenie do chałupy?
07-10-2018 10:19 AM
Odpowiedz cytując ten post
Offline najlepszav
Member

Liczba postów: 67
Lampy

Ludzie decydują się na przeróżne połączenia. Znam to z własnego doświadczenia. Jeszcze ostatnio sama poszukiwałam dobrych rozwiązań. Uwielbiam ozdabianie chałupy. Ubóstwiam mieszać ze sobą rozmaite style. Dlatego ostatnimi czasy powiązałam nowoczesny styl z klasyką i postawiłam do salonu stojące lampy vintage. Powiem, że sama byłam mile zaskoczona całokształtem. Na dodatek mnóstwo moich znajomych wypytywało mnie jak złączyłam te style. Naprawdę warto czasami szaleć i skusić się na coś nowoczesnego. Obecnie myślę, aby coś zmienić w naszej łazience. Big Grin
07-10-2018 11:51 AM
Offline derekv
Junior Member

**
Liczba postów: 40
Lampy

Co niemiara osób kusi się na zamówienie nieziemskich lamp. Ostatnio z żoną robiliśmy remont pokoju dziennego. Pragnęliśmy również zmienić oświetlenie. Początkowo planowaliśmy postawić na tradycję i wziąć lampy wiszące, ale zdecydowaliśmy się szczególnie na dekoracyjne lampy stojące do salonu. Stwierdzę, iż to było świetne rozwiązanie. Ubóstwiam późną porą oglądać TV, a chwilami światło jest pożądane, więc taka przymglona lampa spełnia wszelkie moje normy. Rozważamy jeszcze nad zamówieniem czegoś takiego do sypialni. Momentami taki intymny klimat jest wymagany. Big Grin
07-10-2018 01:53 PM
Offline mroznyv
Junior Member

**
Liczba postów: 34
Lampy

Fora sieciowa to moja ciekawa rozrywka. Ten temat także mi pasi. Teraz jestem w czasie remontu i potrzebuję właściwego oświetlenia. Coraz bardziej rozważam, żeby kupić stylowe lampy kuchenne wiszące. Znalazłem trochę dobrych ofert. Pomyślę jeszcze, gdyż pragnę być pewnym, że tego typu oświetlenie będzie pasowało. A później wezmę.
07-10-2018 04:11 PM

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości