Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

O jakich elementach warto pomyśleć przy planowaniu remontu łazienki?

Offline Morświn25v
Member

Liczba postów: 106
Reputacja: 0

Witam, żona chce zrobić remont łazienki i uparła się, żebyśmy zrobili to samodzielnie. Ja kompletnie się na tym nie znam, dlatego chciałbym wiedzieć mniej więcej, o jakich częściach powinniśmy myśleć, planując cały remont i zakupy?
09-14-2016 10:15 AM
Odpowiedz cytując ten post
Offline ChomikGrozyv
Junior Member

**
Liczba postów: 40

Jeśli się Pan na tym totalnie nie zna, proponuje najpierw poczytać jakieś poradniki czy blogi, bo inaczej może się okazać, że więcej Pan zepsuje niż naprawi. Co do części, trudno napisać co konkretnie powinien Pan wybrać z szeregu akcesoriów hydraulicznych, dlatego myślę, że lepiej, żeby Pan pytał już konkretnie opiekuna klienta w sklepie. Powodzenia!
09-14-2016 12:04 PM
Offline AnielaZubrzyckav
Junior Member

**
Liczba postów: 35

Proszę się nie przejmować, na pewno da Pan sobie radę! Mąż mi podpowiada, że dobrze byłoby, gdyby Pan zainteresował się spiralami kanalizacyjnymi dostępnymi w każdym sklepie instalacyjnym. Podobno to całkiem ważny elementWink
09-14-2016 02:52 PM
Offline derekv
Junior Member

**
Liczba postów: 44

Gratuluję Panu odwagi! Proszę sobie najpierw poczytać poradniki i fora, a potem spokojnie udać się do sklepu. W każdym sklepie powinien Pan znaleźć kompetentną osobę, która pomoże Panu w doborze produktu, na pewno też będzie służyła fachową radą płynącą nie tylko z wiedzy, ale i doświadczenia. Wiadomo, ze tutaj trudno doradzić, bo nie wiemy nic o Pana łazience. Może się okazać, że będzie Panu potrzebny syfon do wanny, a może że prysznicowy. Za mało wiemy o Pana planach remontowych, żeby doradzać, ale na pewno życzymy powodzenia!
09-14-2016 03:21 PM
Offline Morświn25v
Member

Liczba postów: 106

Super, bardzo Państwu dziękuję za rady i wsparcie. Mam nadzieję, że nic nie popsuję i że jakoś ten remont się uda, hehe. Cieszę się, że tu zajrzałem. Pozdrawiam i życzę miłego dnia!Wink
09-14-2016 04:02 PM

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości