Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Opinie o agencjach detektywistycznych z Poznania

Offline Morświn25v
Member

Liczba postów: 109
Reputacja: 0

Cześć. W niedalekiej przyszłości może będę potrzebował pomocy profesjonalnego detektywa dlatego pomyślałem że może już teraz warto założyć odpowiedni temat i mieć juz upatrzoną agencję jakby w razie co. Proszę o poważne odpowiedzi, najlepiej poparte własnymi doświadczeniami, za co z góry dziękuję.
01-31-2017 12:53 PM
Odpowiedz cytując ten post
Offline modeleczkav
Member

Liczba postów: 73

Może napiszesz coś wiecej o sprawie do której potrzebujesz detektywów? Czasami można załatwić coś w inny sposób, równie efektywny a nikt nie poczuje się prześwietlany.
01-31-2017 01:50 PM
Offline Morświn25v
Member

Nie do końca rozumiem o co Ci chodzi bo jak się niczego nie ukrywa to nie ma co się obawiać przeświatlania. Mi chodzi o ustalenie stanu majątku, który przyjdzie mi odziedziczyć. Czy nie ciąża na nim żądne kredyty, hipoteki i inne obciążenia bo mam podejrzenia sądzić że ktoś chce mnie wpakować na mine.
01-31-2017 02:32 PM
Offline OleOlekv
Member

Liczba postów: 120

W takim celu pozostają ci tylko agencje detektywistyczne Poznań ma firme która jest w stanie to sprawdzić, a przyznaję ci rację że jak jest cień podejrzenia to już warto się zabezpieczyć. Wiecej informacji znajdziesz tutaj: http://raf-system.pl/Biuro-detektywistyczne.html. Twoja sprawa jest bardzo specyficzna i raczej nie znajdzie sie nikt na tym forum kto miałby podobną historię na koncie – ja korzystałem z ich usług do ustalenia majątku pewnej firmy, wiec materia troszke podobna. Tak czy inaczej sprawa poszła gładko i szybko, rozpędu nabrała już po pierwszym dniu dlatego tak ich polecam.
01-31-2017 02:41 PM
Offline modeleczkav
Member

Liczba postów: 73

Tym razem to ja czegoś nie rozumiem. Ktoś chce ci coś przepisać w spadku a Ty się boisz że jest to obciążone kredytem i zastanawiasz sie czy to wziac czy nie? Troche to chore.
01-31-2017 03:22 PM
Offline Morświn25v
Member

Może tak się wydawać i wierz mi ze nie jestem zadowolony z takiego obrotu spraw ale ni o to w tym chodzi a o moje bezpieczeństwo.
01-31-2017 05:02 PM
Offline szalona20v
Member

Liczba postów: 61

Cześć wam! Znam RAF-SYSTEM i też mam dobre wspomnienia ze współpracy bo panowie odnaleźli osobę z mojej rodziny która zaginęła, a wszystkie inne organizacje w zasadzie nie zrobiły nic i próbowały umyć ręce albo zepchnąć działanie na kogoś innego. Za namową koleżanki się zdecydowałam, a na efekty nie musiałam długo czekać bo po tygodniu już wszystko się wyjaśniło.
01-31-2017 07:16 PM

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości