Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Oprawa liniowa do świetlówek z możliwością łączenia w ciąg. Jaki sklep internetowy polecacie?

Offline pamięćAbsolutnav
Junior Member

**
Liczba postów: 30
Reputacja: 0
Oprawa liniowa do świetlówek z możliwością łączenia w ciąg. Jaki sklep internetowy polecacie?

Hejka forumowicze. Szukam sklepu internetowego gdzie kupie oprawę do świetlówek taką, którą można zamontować pod szafkami. Tak jak już pisałam, musi to być taki model który można podpiąć w ciąg. Macie jakiś sklep internetowy który możecie mi polecić?
02-12-2018 08:12 AM
Odpowiedz cytując ten post
Offline platynowav
Member

Liczba postów: 58

Widziałam takie oprawy w obi kilka dni temu. Za jeden taki segment płaciło się chyba coś koło 50 zł. Nie powiem ci czy można je było łączyć bo się nie przyglądałam ale na ich stronie powinna być jakaś informacja. Znajdziesz bez problemu Wink
02-12-2018 09:28 AM
Offline OleOlekv
Member

Liczba postów: 120

Wysłałem ci na pw link do sprzedawcy na allegro który ma rzeczy do oświetlenie. Nie wiem tylko jaki rozmiar cię interesuje, bo on ma tylko kilka modeli i najbardziej popularny ma chyba 40 cm. Musisz zobaczyć czy taka długość będzie ci pasować pod szafkę Smile
02-12-2018 10:07 AM
Offline zagadkaONv
Member

Liczba postów: 73

Polecam zajrzeć na https://www.ultra-elektro.pl/oprawy-lini...02-8w.html. Tam jest oprawa liniowa o różnych długościach więc można sobie fajnie to dopasować do szafki Wink Polecam w zabudowie Big Grin
02-12-2018 10:47 AM
Offline pamięćAbsolutnav
Junior Member

**
Liczba postów: 30

Gościu co mi robił kuchnie chce zrobić takie wycięcia żeby oprawa chowała się do środka. Nie musi być długa, i tak tyle światła nie potrzebuję żeby upychać tam jak największy rozmiar Smile
02-12-2018 01:16 PM
Offline ChomikGrozyv
Junior Member

**
Liczba postów: 41

No to weź sobie taką szeroką na 30 albo 35 cm i spokojnie starczy. Blat będziesz miała dobrze oświetlony i taka oprawa będzie też sporo tańsza. Mam coś podobnego, wysłałem zdjęcie.
02-12-2018 02:48 PM
Offline platynowav
Member

Liczba postów: 58

Nie lepiej zamiast tego wstawić profil i taśmę led? Wydaje mi się że jest to bardziej ekonomiczne rozwiązanie Tongue Taśma jest dość tania a zje na pewno mniej prądu. Świetlówka to jednak trochę potrzeb ma Wink
02-12-2018 05:47 PM

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości