Ocena wątku:
  • 0 głosów - 0 średnio
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Pierścionek zaręczynowy z topazem, dobry pomysł?

Offline GefreiterKaniav
Member

Liczba postów: 56
Reputacja: 0

Planuję ośwadczyny i znalazłem śliczny pierścionek z topazem. Ale rozmawiałem z kumplami, to jednomyslnie powiedzieli że jak zaręczyny bez diamentu? I teraz nie wiem czy to dobry pomysł, czy w ogóle wypada taki pierścionek kobiecie dac na zaręczyny? Prosze o radę.
10-25-2017 06:11 AM
Odpowiedz cytując ten post
Offline profesjonalistka996v
Junior Member

**
Liczba postów: 30

Pierścionek zaręczynowy ma się podobać przyszłej pannie młodej i panu młodemu. Nikomu nic do tego czy jest z takim czy innym kamieniem. Nie rozumiem tej mody na brylanty. Moim zdaniem kolorowe kamienie są i ładniejsze i rzadziej spotykane.
10-25-2017 06:45 AM
Offline platynowav
Member

Liczba postów: 53

Jeśli ci się spodobał akurat ten pierścionek i uważasz ze będzie pasował do twojej kobiety, to nie ma się nad czym zastanawiać.
10-25-2017 07:55 AM
Offline najlepszav
Member

Liczba postów: 62

moim zdaniem pierścionki zaręczynowe z topazem są i piekne i bardzo eleganckie, a co najważniejsze rzadko spotykane, dzięki czemu kobieta która taki dostanie czuje się wyjątkowo. wiem coś o tym, bo sama taki dostałam od narzeczonego, jeden z tych z białego złota, które wcześniej pokazywał mi na http://virago.sklep.pl/27-pierscionki-z-topazamiw celu rozpoznania mojego gustu Smile
10-25-2017 10:10 AM
Offline EdytaXYZv
Junior Member

**
Liczba postów: 34

ja bym tam mogła dostać jakikolwiek pierścionek, najważniejsze są intencje a nie kamienie.
10-25-2017 01:07 PM
Offline AnielaZubrzyckav
Junior Member

**
Liczba postów: 35

Jak widzę ceny pierścionków z brylantami to mnie przeraża, dwieście razy bardziej wolałabym dostać taki pierścionek z dużym topazem, niż z małym kamyczkiem diamenciku w tej samej cenie.
10-25-2017 02:19 PM
Offline GefreiterKaniav
Member

Liczba postów: 56

Wybrałem już co prawda jeden pierścionek, ale widzę że w tym Salonie Jubilerskim Virago jest nawet ładniejszy i nieco tańszy model. Nie żebym żałował pieniędzy na pierścionek Wink Tak właściwie szukałem pierścionka z topazem, bo najbardziej pasuje do oczu mojej lubej..
10-25-2017 02:42 PM
Offline modeleczkav
Member

Liczba postów: 74

Znam się trochę na kamieniach i topaz jest bardzo rzadkim kamieniem. Twoja kobieta powinna docenić ten wybór Smile Topaz jest tez nazywany królewskim kamieniem, symbolizuje przepych, a co więcej jesli twoja wybranka jest religijna to powinien zaciekawić ją fakt, że o topazie jest mowa kilkukrotnie w biblii.
10-25-2017 05:38 PM

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości